این مطلب ۱۹۹۳ بار خوانده شده

لزوم تقویت پیام رسان های ایرانی/دولت سرور و پهنای باند شبکه های داخلی را افزایش دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، علی زمانی، کارشناس ارشد فضای مجازی و فناوری اطلاعات، با بیان اینکه شبکه های پیام رسان ایرانی ظرفیت جذب مخاطب داخلی را دارند، اظهار کرد: پیام رسان های داخلی می‌توانند از سوی دولت ساماندهی و مورد استفاده بهینه‌ی مخاطبان قرار گیرند؛ ۴۰ میلیون ایرانی عضو تلگرام هم می‌توانند با استفاده از پیام رسان های داخلی حداقل امنیت خود را حفظ کنند.

این مطلب ۱۹۴۵ بار خوانده شده

دستاوردهای علمی را مدیون شهدا هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل،مرتضی ابراهیمی رئیس بسیج اساتید استان اردبیل در نشست بصیرتی دانشگاهیان، دانشجویان، اساتید و فرهیختگان در اعلام حمایت و انزجار خود با سپاه و فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) با اشاره به اینکه امروز نه تنها امنیت و آرامش جامعه را مدیون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم بلکه شاهد توسعه و آبادانی کشور در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و دفاعی کشور با تلاش و همت سبز پوشان کشورمان هستیم افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک دستاورد ملی و گرانبهایی است که از امام خمینی(ره) و انقلاب یادگار مانده است.

این مطلب ۱۹۶ بار خوانده شده

شادابی بسیج افسردگی استکبار را به همراه داشته است

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی ابراهیمی در گردهمایی بسیج اساتید اردبیل اظهار داشت: دانشگاه‌های ما که امروز به مرکز حرکت و تحول واقعی تبدیل شده‌اند جوش و خروش خود را از حضور دانشجویان و اساتید بسیجی دارند.

وی افزود: هم‌اکنون بسیجیان شاداب و سرزنده با تکیه بر ارزش‌ها و اصول اسلامی سعی می‌کنند پیشرفت‌های علمی، اختراعی و اکتشافی خود را بیش از گذشته ظهور و بروز دهند.

این مطلب ۲۰۴ بار خوانده شده

اساس تمدن جدید اسلامی تعقل و تفکر است

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، سهراب صلاحی در آیین افتتاحیه یازدهمین کارگاه آموزشی جنگ نرم روز ‌در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان اظهار داشت: در نگاهی تاریخی می‌توان درک کرد که چه مسئولیت سنگینی بر دوش اساتید دانشگاه‌ها وجود دارد، پیدایش انقلاب اسلامی حلقه تسلط غرب بر اسلام را پاره کرد و دشمنی غرب با انقلاب اسلامی به همین دلیل است.

این مطلب ۱۸۸ بار خوانده شده

ایران حامل قدرت بالقوه بین‌المللی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، سهراب صلاحی در آیین گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و طلاب در جمع دانشجویان بسیجی استان كرمان اظهار داشت: همه تحلیل‌گران نظامی و سیاسی دنیا معتقد هستند که آمریکا، عراق را تنها به عنوان پادگانی برای اشغال و یا حمله به ایران می‌خواست.

وی با اشاره به وضعیت کنونی کشور سوریه بیان داشت: امروز در سوریه جنگ جهانی تمام معنایی به راه افتاده و آمریکا می‌خواهد جبران شکست عراق را در سوریه داشته باشد.

این مطلب ۱۸۸ بار خوانده شده

باید تمدن بزرگ اسلامی را پایه‌گذاری کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، سهراب صلاحی رئیس بسیج اساتید کشور در جلسه هماهنگی معاونان فرهنگی بسیج اساتید کل کشور گفت: امروز جهان استکبار به عجز و ناتوانی خود در برابر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، اعتراف کرده است.

وی افزود: امروز در عرصه جنگ سوریه شاهد هستیم که تمام قدرت استکبار جهانی از یک‌سو با خط مقاومت به رهبری ایران درگیر شده است.

این مطلب ۱۶۸ بار خوانده شده

گزارش تصویری/ اجلاس سالانه اساتید بسیجی دانشگاه های کشور

 

مراسم اجلاس سالانه اساتید بسیجی دانشگاه های کشور  یکشنبه با حضور حجت الاسلام علم الهدی برگزار شد.

 

این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده

قهرمانی بسیج اساتید استان اردبیل در جشنواره ورزشی (فوتسال)