این مطلب ۲۳۶ بار خوانده شده

افتتاح نمایشگاه ندای فطرت در هفته حجاب و عفاف در اردبیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، مریم حامدی در جلسه هماهنگی برنامه های  هفته حجاب  و عفاف با دستگاه های اجرایی گفت : با شروع هفته حجاب و عفاف برنامه های متعددی در اردبیل و شهرستان های استان برگزار می شود که ایجاد نمایشگاه ندای فطرت در خیابان ساحلی اردبیل از جمله برنامه های این هفته می باشد وی گفت : در نمایشگاه ندای فطرت غرفه های متعددی از جمله مشاوره خانواده ، مشاوره در مورد تربیت کودکان ،  تولید پوشاک ایرانی، ایستگاه نقاشی برای کودکان وجود خواهد داشت  مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس (ع)اردبیل گفت : در ۲۱تیرماه اجتماع بزرگ مردمی " صیانت از حریم خانواده ها "باحضور خانواده

این مطلب ۱۷۸۲ بار خوانده شده

مادران شهدا بهترین الگو برای تربیت فرزندان هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، مریم حامدی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل بیان کرد: همایش سه ساله های حسینی که پیام آور رشادت ها و فرهنگ عاشورا در رابطه با تربیت فرزندان در خانواده ها است و با اشاره به شهادت حضرت رقیه (س) همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار خواهد شد.

این مطلب ۱۹۷۰ بار خوانده شده

تفکر بسیجی باید در عرصه فرهنگی، سیاسی و مدیریتی کشور نهادینه شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه اردبیل، به نقل از خبرگزاری بسیج، مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان پیرو اظهارات سردار غیب‎پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین مبنی بر اینکه فرهنگ و تفکر بسیجی است که همواره خود را مدافع جان و مال مردم می‎داند گفت: برای انتقال این فرهنگ ناب بسیجی که فرهنگ و نماد خدمت ، اخلاق، معنویت و توجه به عرصه‎های مختلف علمی و دارای دغدغه پیشرفت کشور است، به عرصه‎های مختلفی از جمله عرصه فرهنگی نیاز داریم.
 

این مطلب ۱۷۴ بار خوانده شده

پخش فعالیت‌های بسیج جامعه زنان در هفته بسیج از رسانه ملی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان به نقل از خبرگزاری فارس، مینو اصلانی اظهار داشت: مستند ۲۶ قسمتی «نسیم کوثر» به منظور معرفی فعالیت‌های بسیج جامعه زنان در استان‌های مختلف در هفته بسیج از رسانه ملی پخش می‌شود.

وی ادامه داد: این مجموعه مستند ۲۵ دقیقه‌ای به کارگردانی علی بهادر و تهیه کنندگی احمد شهرابی فراهانی در استان‌های مختلف تصویربرداری شده است.

رئیس بسیج جامعه زنان توضیح داد: در این مستند مردم دیدگاه‌های خود را درباره فعالیت‌های بسیج جامعه زنان بیان می‌کنند و بخشی از اقداماتی این سازمان در سال جاری نمایش داده می‌شود.

این مطلب ۱۹۹ بار خوانده شده

برگزاری مسابقه قرآنی _ اینترنتی " نسیم هدایت "

به  نقل از گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان نیوز، همزمان با برگزاری ۲۹ دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم و مبعث حضرت رسول اکرم(ص) ؛ بسیج جامعه زنان مسابقه قرآنی _ اینترنتی " نسیم هدایت " را برگزار می نماید.

بر همین اساس شرکت در این مسابقه برای عموم کاربران آزاد است و افراد شرکت کننده می توانند برای دریافت و پاسخ سوالات آن را در قالب فایل  word ارسال نمایید .

گفتنی است افراد شرکت کننده می توانند برای دریافت سوالات مسابقهو اطلاعات بیشتر از چگونگی مسابقه  به سایت "طنین یاس و زنان نیوز مراجعه کنند.

این مطلب ۲۰۴ بار خوانده شده

قوانين مترقي قرآن كريم بزرگ ترين عامل ناكامي برنامه هاي استكبار است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن (ع) استان البرز به نقل از پايگاه اينترنتي بسيج، در اين بيانيه آمده است، بار ديگر نقاب دروغين مدعيان حقوق بشر در اقدامي گستاخانه و هتك حرمت كتاب آسماني مسلمانان كنار زده شد.

بارديگر فرهنگي ابتذال و ماديت در كفرستان غرب كه با ادعاي حاكميت نظم نوين جهاني با اهداف شوم نفوذ و تسلط اهريمني بر جهانيان عرضه شده چهره ي واقعي خود را نمايان كرد .

استفاده از وحشيانه ترين روش ها و كثيف ترين اقدامات ضد بشري براي خاموش كردن فرياد اعتراض حق جويانه ي ملت بيدار جهان سنت معمول غرب شده است .