این مطلب ۱۸۵۳ بار خوانده شده

ویزیت و سنجش سلامت بسیج جامعه پزشکی اردبیل از سالمندان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، مهدی چنگیزیان جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل با اعزام اکیپ پزشکی متشکل از پزشک و پرستاران اقدام به ارزیابی و سنجش سلامت سالمندان در یکی از خانه های سالمندان استان نمودیم.
وی افزود، در این حرکت جهادی معاینه و ویزیت سالمندان اقدام به تست قند خون و اندازه گیری فشار خون توسط اکیپ پزشکی انجام شد.
چنگیزیان گفت:بعد از این ویزیت افراد سالمندی که نیاز به مداخله تخصصی داشته باشند به پزشکان متخصص به صورت رایگان ارجاع خواهند شد.

این مطلب ۱۶۸ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل بیانیه این سازمان به مناسبت گرامیداشت سالگردحماسه ی ۹ دی صادر گردید.

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ دی ماه بستر حادثه بسیار مهمی است که معلوم شد انقلاب اسلامی شکست ناپذیر است.

این مطلب ۱۷۳ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل

ه گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل بیانیه این سازمان به مناسبت گرامیداشت سالگردحماسه ی ۹ دی صادر گردید.

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ دی ماه بستر حادثه بسیار مهمی است که معلوم شد انقلاب اسلامی شکست ناپذیر است.

این مطلب ۱۷۲ بار خوانده شده

ارائه خدمات درماني رايگان با هزينه ۲۰ ميليارد تومان

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، دكتر محمد رئيس زاده امروز صبح در مراسم افتتاحيه بيمارستان ‏صحرايي شهيد دكتر محمد عبدالحسيني طي سخنراني خود گفت: بسيج جامعه پزشكي با توجه به نقش مهمي كه در ارائه خدمات ‏درماني دارد، جمعيت گيري در جامعه پزشكي پر شور تر از زمان دفاع مقدس است. به طوري كه ۷۵ درصد پزشكان براي خدمت ‏رساني در داخل و خارج از كشور اعلام آمادگي كردند‏.

وي افزود: موارد بسياري از جامعه پزشكي براي اولين بار به مناطق محروم اعزام شدند، كه پس از آن خودشان براي حضور در ‏بيمارستان هاي بعدي اعلام آمادگي كردند‏.‏

این مطلب ۱۶۱ بار خوانده شده

برپايی ايستگاه‌های سلامت در مصلا‌های نماز جمعه

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، روح الله قائدامينی، جانشين امداد و درمان بسيج جامعه پزشكی با اشاره به فرا ‏رسيدن روز پزشك و در پيش بودن دهه كرامت به تشريح برنامه‌های اين مجموعه پرداخت و افزود: همزمان با فرا رسيدن اين دهه، اين ‏مجموعه اقدام به راه‌اندازی بيمارستان صحرايی در استان‌های خراسان شمالی، چهارمحال و بختياری، لرستان، كرمان و آذربايجان غربی ‏خواهد كرد‎.‎

این مطلب ۱۹۰ بار خوانده شده

اعزام بسيج جامعه پزشكي و گردان هاي عاشورا و الزهرا (س) به مناطق زلزله بوشهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل به نقل از خبرگزاري بسيج زلزله اي به بزرگي ۶.۱ ريشتر منطقه كاكي در استان بوشهر را لرزاند. اين زلزله ساعت ۱۶ و ۲۲ دقيقه امروز سه شنبه در عمق ۱۲ كيلومتري زمين رخ داده است.

همچنين دو زمين لرزه ديگر نيز به بزرگي ۴.۸ در ساعت ۱۶ و ۳۴ دقيقه و زمين لرزه اي به بزرگي ۵.۳ ساعت ۱۶ و ۳۵ دقيقه شهر كاكي را لرزاند.

زمين لرزه ديگري نيز به قدرت ۴.۸ ريشتر خورموج را لرزاند.

گزارش هاي دريافتي حكايت از ريزش بخش هايي از كوه مند شهرستان دشتي دارد.

این مطلب ۱۸۰ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در حمایت از فرمایشات وحدت بخش رهبر معظم انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، این سازمان بیانیه ای در حمایت از فرمایشات وحدت بخش رهبر معظم انقلاب به شرح زیر صادر کرد:

بیانات حکیمانه و وحدت بخش رهبر معظم انقلاب در دیدار با بسیجیان دریادل، بار دیگر ضرورت توجه همگانی مردم و بخصوص مسئولان را به مقوله راهبردی وحدت و انسجام ملی یادآور شد.

این مطلب ۱۸۲ بار خوانده شده

محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی و اعلام آمادگی اعضای خود جهت اعزام به غزه و ارائه اقدامات امدادی-درمانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، این سازمان در بیانیه خود آورده است: حمله ناجوانمردانه رژیم غاصب صهیونیستی به مردم مظلوم غزه بار دیگر ماهیت ددمنشانه این غده سرطانی را آشکار و خواب خوش خوش خیالان بزدلی را که ذلیلانه به دنبال سازش با این رژیم وحشی هستند برآشفت.

سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم و مقاوم غزه و محکوم نمودن این اقدامات وحشیانه آمادگی اعضای خود را جهت اعزام به غزه و ارائه خدمات امدادی- درمانی اعلام می دارد.

این مطلب ۱۹۲ بار خوانده شده

حضور بسیج جامعه پزشکی در ۲۷ بیمارستان مناطق محروم کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، محمد رئیس‌زاده با اشاره به برنامه‌های سازمان بسیج جامعه پزشکی همزمان با هفته بسیج و دهه اول ماه محرم الحرام و عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: همزمان با هفته بسیج و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، ۲۷ بیمارستان صحرایی و ثابت در مناطق محروم سراسر کشور برپا می‌شود.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی از بازدید پزشکان و متخصصین سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور از باغ موزه دفاع مقدس گفت: جمعی از پزشکان و متخصصین گروههای مختلف پزشکی در روز دوشنبه همزمان با هفته بسیج از باغ موزه دفاع مقدس بازدید می‌کنند.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

اعلام آمادگی سازمان بسیج جامعه پزشکی برای اعزام به غزه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، بسیج جامعه پزشکی در بیانیه خود آورده است: حمله ناجوانمردانه رژیم غاصب صهیونیستی به مردم مظلوم غزه بار دیگر ماهیت ددمنشانه این غده سرطانی را آشکار و خواب خوش خوش خیالان بزدلی را که ذلیلانه به دنبال سازش با این رژیم وحشی هستند برآشفت.

در این بیانیه می خوانیم: سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم و مقاوم غزه و محکوم نمودن این اقدامات وحشیانه آمادگی اعضای خود را جهت اعزام به غزه و ارائه خدمات امدادی- درمانی اعلام می دارد.

صفحات