این مطلب ۱۸۱۱ بار خوانده شده

کشور نیازمند عالم‌مجاهد است/ مردم، خادم در رکاب ولایت می‌خواهند سردار نوعی اقدم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سردار رحیم نوعی‌اقدم از فرماندهان جبهه مقاومت شب گذشته در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی و آیین تجلیل از جهادگران دانشجومعلم استان که در سالن ولایت ادبیل برگزار شد به رسالت معلمان اشاره کردو گفت: لازم است دانشجویان دانشگاه‌ فرهنگیان طوری پرورش یابند که بعد از سپری کردن دوران آموزشی و تربیتی، تبدیل به عالمانی جهادگر شوند.

این مطلب ۱۸۶۳ بار خوانده شده

استقامت و پایداری رزمندگان در مقابل داعش پیروزی را به ارمغان آورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سردار علی فضلی پیش از ظهر امروز در کنگره شهدای دانشجو و مدافع حرم استان اردبیل که در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد با اشاره به فرارسیدن شهادت آیت‌الله مفتح اظهار داشت: امروز شهادت آیت‌الله مفتح بزرگمردی است که وحدت بین حوزه و دانشگاه را بنیان نهاد و این دو مرکز علمی و حوزوی در کشور از مراکز تعالی علم و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران هستند که باید یاد و خاطره شهید آیت‌الله مفتح استاد حوزه و دانشگاه را گرامی بداریم.

این مطلب ۱۸۵۰ بار خوانده شده

انقلاب اسلامی ایران متأثَّر از فرهنگ عاشورا است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در یادواره شهدای دانشجویی شهرستان گرمی که امروز دوشنبه با محوریت شهید دکتر امین نوری در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز گرمی برگزار شد، گفت: شهیدان با فداکاری و از جان گذشتگی از خاک و ناموس ملت ایران دفاع کردند و ما نیز وظیفه داریم قدردان ایثار و فداکاری های شهیدان باشیم و از آرمان های آنها دفاع کنیم.

این مطلب ۱۸۵۹ بار خوانده شده

قدرت اصلی ایران در انسجام و یکدلی مردم و مسئولین است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سردار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) پیش از ظهر امروز در نشست صمیمی با روسای دانشگاه های اردبیل و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان که در سپاه برگزار شد، مجموعه سپاه را سربازان کوچک و ناقابل ملت بزرگ ایران دانست و گفت: تجمعات اعتراض آمیز دانشگاهیان بلافاصله بعد از سخنرانی ترامپ بهترین اقدام در راستای نهضت روشنگری بود.

این مطلب ۱۸۶۰ بار خوانده شده

داعش در عراق بیش از ۲ هزار جوان را دست بسته سر برید/ حشدالشعبی ارتش عراق را حزب‌الهی کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، به نقل از روابط عمومی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)، سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با دانشجویان این دانشگاه  ضمن تبریک انتخاب لباس سبز پاسداری، گفت: انتخاب شغل پاسداری، نشان از بصیرت، تربیت خاص خانوادگی و بلند نظری ویژه شما جوانان است که قابل تقدیس و احترام است.

این مطلب ۱۸۸۶ بار خوانده شده

شهدا، سرمایه های اصلی این مملکت هستند/ حادثه آتنا نشأت گرفته از عدم توجه به امر به معروف است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سردار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در جمع روسای دانشگاه های اردبیل، مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و جمعی از دانشجویان بسیجی از سراسر استان، رشادت های رزمندگان اسلام در میدان های نبرد حق علیه باطل و دفاع از مظلومیت مردم مسلمان در کشور های اسلامی را یادآور شد و گفت: امروزه نتیجه تربیت صحیح اسلامی و انسانی در میدان های مبارزه با تروریسم توسط فرزندان مسلمان امت اسلامی به نمایش گذاشته می شود.

این مطلب ۴۲۵ بار خوانده شده

طرح ولایت دانشجویی هفته آخر تیرماه برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، ایرج صحرایی مسئول برگزاری دوره های خط امام بسیج دانشجویی استان اردبیل از آماده سازی مقدمات برگزاری طرح ولایت متمرکز استانی در اردبیل خبرداد و گفت: این دوره ی آموزشی هفته آخر تیر ماه در دو مرکز آموزشکده عالی فنی رازی اردبیل و شهید پیرزاده برگزار خواهد شد.

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل در ادامه سخنان خود به روند انتخاب متربیان دوره های آموزشی خط امام اشاره کرد و گفت: پس از فراخوانی اطلاعیه ثبت نام که فروردین ماه سالجاری انجام گرفت، ۱۵ اردیبهشت ماه آزمون ورودی بطور همزمان در سراسر استان برگزار شد.

این مطلب ۱۹۹۵ بار خوانده شده

امیری،مسئول پایگاه مقاومت دانشگاه آزاد اردبیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل،  با حضور جمعی از مسئولین سپاه حضرت عباس(ع) استان و دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل اباصلت امیری به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهید مرادی کارکنان این این دانشگاه معرفی شد.

این مطلب ۱۸۳۰ بار خوانده شده

آمریکا مرتکب خطا شود، جبهه ای به گستردگی جهان در برابرش ایجاد خواهیم کرد/ حضور پرشور مردم در انتخابات از ابعاد قدرت ایران در جهان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه اردبیل، جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان دوران دفاع مقدس و کارشناس مسائل نظامی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد.

فرمانده دوران دفاع مقدس در ابتدای سحنان خود ضمن عرض تسلیت شهادت امام موسی کاظم(ع) و تبریک فرا رسیدن عید مبعث، به بیان عناصر قدرت در دنیای کنونی پرداخت و گفت: امروز اگر کسی دارای شناخت و بصیرت کافی باشد قدرتمند محسوب می شود چونکه می تواند با استفاده از همین قدرت، نقشه های شوم دشمنان را قبل از حرکت شناسایی کرده و با واکنش به موقع توطئه شان را خنثی کند.

این مطلب ۱۶۰۵ بار خوانده شده

بیانیه‌ نهاد رهبری دانشگاههای‌ استان‌ درآستانه‌ روز قدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت عباس (ع) استان ،  دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای از عموم مردم و دانشگاهیان استان جهت حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

صفحات