این مطلب ۱۸۲۶ بار خوانده شده

تهاجم فرهنگی دشمنان برای از بین بردن ارزش‌های اسلامی و انقلابی بی‌سابقه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، حجت‌الاسلام نجات فیاضی پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای دانش‌آموز در مسجد سرچشمه گرمی اظهار داشت: والدین سعی کنند دانش‌آموزان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کنند و دانش‌آموزان بدانند که فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از ایثار و شهادت طلبگی حضرت امام حسین (ع) است که ما با آن آشنا هستیم.

وی با اشاره به اینکه اگر فرهنگ شهادت را یاد فرزندانمان ندهیم در دوران زندگی خود همه چیز را از دست خواهند داد، تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند آینده جوانان را تضمین کند.

این مطلب ۱۵۱۷ بار خوانده شده

مجامع همفکری بسیج دانش آموزی متشکل از نخبگان بسیجی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سرهنگ پاسدار ایرج نقی پور صبح امروز در جمع اعضای مجمع فاطمی کنگره همفرکی سازمان بسیج دانش آموزی در کانون عصمت اداره کل آموزش و پرورش استان اظهارداشت : مجامع همفکری بسیج دانش آموزی متشکل از دانش آموزان نخبه و صاحب نظر بسیجی است که از میان شوراهای همفکری آینده سازان علوی و فاطمی سراسر استان انتخاب شده اند.

این مطلب ۲۳۶ بار خوانده شده

دانش آموزان انقلابی باید در راه انقلاب و شهدا قدم بردارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، ایرج نقی پور در بازدید است دوره آموزشی طرح یاوران ولایت شوراهای مقاومت واحد بسیج دانش آموزی درمدرسه پورسینا اردبیل اظهار داشت : دوره های آموزشی تهیه آوران ولایت ویژه فرماندهان پیشگام و شوراهای واحد مقاومت بسیج دانش آموزی به مدت یک هفته سراسری استان برگزار می شود.

نقی پور با اشاره به اینکه دانش آموزان در این دوره از طرح یاوران ولایت که همزمان با سراسر استان برگزار میشود افزود: در این طرح صدها دانش آموز دختر و پسر از پایه دوم متوسطه شرکت کرده اند.

این مطلب ۱۸۷۲ بار خوانده شده

دانش‌آموزان نسل جدید، مسوولان مهم و کارآمد نسل‌های آینده هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، فرهنگ مستعد امروز در نشست با ستاد هماهنگی و پشتیبانی طرح یاوران ولایت بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس (ع ) استان اردبیل در اردوگاه مقدس اردبیلی اظهارداشت: همه دستگاه‌های فرهنگی و تربیتی باید در امر تربیت دانش‌آموزان انقلابی و کارآمد کمک کنند و این امور تربیتی و فرهنگی امروزه در کشور یک اصل مهم جامعه است.

این مطلب ۱۵۰ بار خوانده شده

مشارکت و همکاری دانش آموزان با مسئولین در دوره یاوران ولایت اردبیل ارزشمند است

مسئول علمی و پژوهشی و نماینده سازمان بسیج دانش آموزی کشور در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج دانش اموزی استان اردبیل در خصوص ارزیابی دوره یاوران ولایت اظهار کرد: طرح یاوران ولایت استان اردبیل با همکاری سپاه و آموزش و پرورش به نحو احسن و خوب در حال اجرا می باشد .دانش آموزان در این طرح، به خوبی شناسایی شدند و نسبت به اساتید راضی هستند. در کل دانش آموزان دوره را خوب ارزیابی کردند.

طاهری مکان اجرایی دوره را مناسب عنوان کرد و افزود: فضاسازی اردوگاه عالی و متناسب با دوره می باشد.

این مطلب ۱۵۷ بار خوانده شده

شما دانش آموزان عصاره های نمونه ۲۳۰هزار نفر دانش آموز استان هستید

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان در جمع یاوران ولایت اظهار داشت: واقعیت جنگ ما و انقلاب حضرت امام (ره) و شهدا و همه قیام ها و شکنجه ها برای احیای ارزشهای انقلاب اسلامی بود واگر من به عنوان یک سربازی که اخلاص و صداقت نداشته باشم در هر درجه و رتبه ای که باشم هیچ ارزشی ندارم.

وی افزود: اعتقاد من این است که سرمایه، سرمایه های انسانی است .انقلاب را انسانها به پا می کنند و انسانها نگه می دارند.

این مطلب ۱۶۰ بار خوانده شده

اختتامیه طرح ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی استان اردبیل، اختتامیه آخرین مرحله طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان در اردوگاه مقدس اردبیلی(سرعین) برگزار شد.

این مراسم با حضور سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان و هیئت رئیسه سپاه استان و مسئولین آموزش و پرورش و دبیر کل اتحادیه انجمن اسلامی کشور برگزار شد.

در این مراسم ایرج نقی پور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل ضمن خیرمقدم گویی گزارشی از دوره یاوران ولایت استان ارائه داد.

این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده

برنامه هایی اجرایی در دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان ویژه خواهران +تصاویر

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل؛ سومین مرحله دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل ویژه خواهران از هفتم شهریور به مدت ۳ روز در اردوگاه مقدس اردبیلی (سرعین) آغاز شد .

 

در این دوره کلاسهای آموزشی مختلف از جمله کلاسهای اصول مدیریتی، فرهنگی و اجتماعی، شبکه سازی برگزار شد.

در ادامه روز مراسم شبی با شهدا با حضور رزمنده ۸ سال دفاع مقدس فرهاد توحیدی و مداح برجسته استانی برگزار شد.

این مطلب ۱۲۳ بار خوانده شده

سومین مرحله دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان/ آغاز دوره خواهران

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل؛ سومین مرحله دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل ویژه خواهران از هفتم شهریور به مدت ۳ روز در اردوگاه مقدس اردبیلی (سرعین) آغاز شد .

این مراسم با حضور معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان برگزار شد.

این مطلب ۱۵۰ بار خوانده شده

مرحله دوم دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل به روایت تصویر

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل، برنامه هایی اجرایی در اولین روز از مرحله دوم دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل شامل پذیرش، افتتاحیه، نماز جماعت، جلسه با فرماندهان حوزه ها، برگزاری کلاسهای آموزشی، ورزش صبحگاهی و میلادیه به مناسبت ولادت امام رضا(ع) می باشد.

صفحات