این مطلب ۱۸۵۴ بار خوانده شده

ثروت بسیج رسانه در قلم آن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سرهنگ پاسدار علی لطفی در جلسه مشترک با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) که در سازمان بسیج رسانه استان اردبیل برگزار شد، از ضرورت استفاده از ظرفیت بسیج و رسانه جهت کمک و حل مشکلات مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

سرهنگ لطفی گفت: ثروت بسیج رسانه در قلم آن است و اصل ثروتی که بخواهیم در راستای کمک‌رسانی به کمیته امداد اعطا کنیم اطلاع‌رسانی‌های دقیق و به موقع است و در این راستا همکاری خود را بیش از پیش افزایش خواهیم داد.

این مطلب ۱۹۸۱ بار خوانده شده

انسان‌سازی؛ وجه تمایز انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ‌ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، علی لطفی، رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل در نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی دهه فجر که در محل صدا وسیمای اردبیل برگزار شد با بیان اینکه وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌ها در تربیت "انسان‌های صالح" است گفت: همین وجه تمایز و غفلت انقلاب‌های دیگر از مقوله ""باعث شده که هیچ یک از این انقلاب‌ها دوام نداشته باشد.

وی  با بیان اینکه اگر انقلاب اسلامی "انسان‌ساز" نبود همانند دیگر انقلاب‌ها با شکست مواجه می‌شد گفت: تربیت نیروهای صالح و کاردان باعث شده که امروز انقلاب ایران به دنیا صادر شود.

این مطلب ۱۹۲۱ بار خوانده شده

تشکیل کارگروه رسانه ای رویداد روز آذری زبان های مسلمان جهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سرهنگ علی لطفی  مسئول بسیج رسانه ای سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در جلسه ستاد مردمی بزرگداشت «۱۹ ژانویه» روز آذری زبان های مسلمان جهان گفت: رسانه ها ظرفیت عظیمی برای معرفی رویدادهای تاریخی دارند و باید از این ظرفیت در معرفی روز آذری زبان های مسلمان جهان استفاده کرد.

این مطلب ۱۴۱۴ بار خوانده شده

جشنواره ابوذر بصیرت و معرفت افزای جامعه علمی رسانه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سرهنگ پاسدار علی لطفی تصریح کرد: یکی از فعالیت های ما ارتقای دانش و بینش رسانه ای است و این رسانه ها هستند که در خط مقدم جنگ نرم به­وسیله رسانه های خود با دشمن می جنگند بنابراین قشر فرهیخته ما به موضوعات ریز و معنوی باید از دیگر قشرها بیشتر توجه کند.

هدف از جشنواره چه می باشد؟

این مطلب ۱۹۸۴ بار خوانده شده

اختتامیه جشنواره ابوذر ۲۱ آذر ماه در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، علی لطفی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: برگزاری جشنواره ابوذر برای بالا بردن تجربه و تحلیل محوری کار کردن اصحاب رسانه صورت می‌گیرد تا اینکه با اجرای این جشنواره اصحاب رسانه در بصیرت‌افزائی اجتماعی با استفاده از ظرفیت‌های هنری و معنوی و تخصصی قدرت فکر و اندیشه و رسانه نقش خود را در ساماندهی جامعه متبلورکنند.

این مطلب ۱۸۳۴ بار خوانده شده

تنوع در محورهای جشنواره رسانه‌ای ابوذر ویژگی اصلی این دوره است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سرهنگ پاسدار علی لطفی اظهار کرد: امسال محورهای جشنواره رسانه‌ای ابوذر تنوع بیشتری را دارد و موضوعات مختلفی به محورهای اصلی جشنواره اضافه شده است که مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، مبارزه با آسیب­های اجتماعی، آزاداندیشی، شناخت دشمن و آتش به اختیار و اقدام انقلابی از جمله این موضوعات است.

وی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر تا پایان آبان ماه است و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز در ۱۹ آذر ماه برگزار خواهد شد.

این مطلب ۲۰۲۷ بار خوانده شده

۱۲ فروردین تولد حاکمیت مردم بر مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، علی لطفی امروز در گفت‌و گو با خبر نگار فارس با تبریک روز ۱۲ فروردین به عموم مردم ایران اظهار کرد: ۱۲ فروردین تجلی ولایت‌پذیری همراه با ولایت‌مداری مردم و روز تولد حاکمیت مردم بر مردم در قالب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: این روز یک از تاریخی‌ترین روزهای انقلاب است که پایه‌ریزی قانونی نظام جمهوری اسلامی در این روز عملی شد و رای آری اکثریت مردم در این روز به جمهوری اسلامی دشمنان این کشور را شگفت‌زده کرد.

این مطلب ۱۶۷۱ بار خوانده شده

نمایش دو فیلم سینمایی 'قلاده‌های طلا' و 'گشت ارشاد' در سبد اکران نوروز ۹۱

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) استان البرز، سرتیپی از تلاش این موسسه برای نمایش دو فیلم سینمایی 'قلاده‌های طلا' و 'گشت ارشاد' در سبد اکران نوروز ۹۱ خبر داد.

سرتیپی در ادامه درباره صحبت با سرگروه‌های سینمایی و سینماداران درباره اکران فیلم‌ها، گفت: هنوز صحبت‌های قطعی صورت نگرفته و قراردادی نیز با گروه‌های سینمایی منعقد نشده است.

وی درباره اکران فیلم "تهران ۱۵۰۰" نیز توضیح داد: این فیلم در اولویت اکران نوروز دفتر پخش فیلمیران قرار ندارد و تلاش می‌کنیم تا اکران مناسبی برای فیلم در نظر بگیریم.