این مطلب ۱۴۶۶ بار خوانده شده

تکیه بر ایمان و اراده سبب نتیجه گرفتن حرکت مردم در ۹ دی بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سیدمحمد سیدسیاح در نشست روشنگری و بصیرت‌افزایی کارکنان و مسؤولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به نقش مهم برخورداری از بصیرت و آگاهی لازم برای دفع تهدیدات دشمنان، اظهار کرد: فتنه‌گران درصدد از بین بردن آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و دستیابی به زیاده‌خواهی‌های خلاف قوانین، فتنه ۸۸ را پایه‌ریزی کردند.

وی افزود: وارد آوردن خسارت‌های مادی و روحی توسط برخی از فتنه‌گران در سال ۸۸ نشانگر کوردلی و عدم برخورداری از بصیرت لازم بود.

این مطلب ۱۸۷۷ بار خوانده شده

معرفی حجت الاسلام صالح اسدی بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرمی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، در این مراسم مسئول  سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمی همراه بودن واقعی با ولایت را تنها راه نجات کشور و جامعه دانست و گفت: تنها با شعار نمی شود نظام ولایی را یاری کرد بلکه باید با عمل یاریگر نظام ولایی بود.

حجت الاسلام توحیدی اظهار کرد: امروز دشمن به صراحت اعتراف می کند که انقلاب اسلامی ایران باعث مرگ تدریجی ما شده است و همه قدرت و تلاش خود را به کار بسته تا به هرنحوی در مقابل آن بایستد.

این مطلب ۱۸۷۴ بار خوانده شده

اتاق های فکر آمریکا درصذ نفوذ به حوزه ها و بیوت مراجع هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، حجت الاسلام سید سیاح مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در افتتاحیه این دوره گفت:حوزه های علمیه بعنوان مرکز تفکر انقلاب اسلامی با تهدیدات بسیار زیادی مواجه است،دشمنی با علما و حوزه های علمیه در عصرحاضر،توسط استکبار جهانی ، شدت بیشتری به خود گرفته است.

سید سیاح گفت:باتوجه به اینکه امام راحل پرورش یافته حوزه علمیه بود،اتاقهای فکر آمریکا روی حوزه های علمیه کاملا حساس اند،مطالعه می کنند،مقاله می نویسند،نقاط ضعف و قوت حوزه ها را پیدا کرده و در صدد نفوذ به حوزه ها وبیوت مراجع هستند.

این مطلب ۱۹۰۲ بار خوانده شده

امروز وهابیت مروج اسلام امریکایی و اسلام ابوسفیانی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، حجت الاسلام سید محمد سید سیاح مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان تخریب بارگاه چهار امام معصوم در سال ۱۳۴۴را  یکی از جنایان صورت گرفته توسط فرقه ضاله وهابیت عنوان کرد و گفت: وهابیت در طول حیات خویش پرونده سیاهی از جنایات  و وحشیگری را پر کرده است و امروز نیز گره های تروریستی چون داعش و النصره دست پرورده سران  همین فرقه ضاله است.

این مطلب ۱۴۵۲ بار خوانده شده

دیدار با جانبازان آسایشگاه شهید پاریاب اردبیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل خواهران طلبه بسیجی پایگاه الزهرا سازمان بسیج طلاب اردبیل به مناسبت هفته بسیج با هدف تجدید میثاق با آرمان های والای عزیزان جان برکف و درس گرفتن از روحیه ایثار و جانبازی، برای سرمشق قرار دادن زندگیشان با جانبازان آسایشگاه شهید پاریاب اردبیل دیدار کردند.

این مطلب ۱۴۳۸ بار خوانده شده

دیدار با جانبازان آسایشگاه شهید پاریاب اردبیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل خواهران طلبه بسیجی پایگاه الزهرا سازمان بسیج طلاب اردبیل به مناسبت هفته بسیج با هدف تجدید میثاق با آرمان های والای عزیزان جان برکف و درس گرفتن از روحیه ایثار و جانبازی، برای سرمشق قرار دادن زندگیشان با جانبازان آسایشگاه شهید پاریاب اردبیل دیدار کردند.

این مطلب ۱۵۶۵ بار خوانده شده

نشست تخصصی جمعیت افزایی

خانم دکتر صفوی در نشست تخصصی جمعیت افزایی بیان کرد : فرزند کمتر زندگی بهتر شعار دشمنان شیعیان است که با هدف کشتار نسل شیعیان درجامعه ما لباس عمل برتن کرد و کشور ما را با کاهش جمعیت مواجه ساخت .
خانم دکتر صفوی اظهار داشتند :متأسفانه در کشور ما در اثر تبلیغات سؤ و منفی شعار فرزند کمتر زندگی بهتر رایج گشته است و فرهنگ زندگی غربی و رفاه زدگی در زندگی ما حاکم شده است و امروز بعد از گذشت چند دهه ماه حصل این شعار غلط را در روند کاهش چشمگیر جمعیت جوان می بینیم.

این مطلب ۱۸۰۵ بار خوانده شده

روز قشر

به مناسبت دوم آذر روز قشر بسیج طلاب و روحانیون ،سازمان بسیج طلاب و روحانیون اردبیل برنامه ای در حوزه ی علمیه الزهرا (س) خواهران اردبیل با حضور حجت الاسلام اصغر کاظمی مدیر حوزه های علمیه خواهران و اساتید حوزه ی علمیه الزهرا برگزار کرد .
در این مراسم حجت الاسلام کاظمی با بیان ویژگی های یاران امام زمان (عج) و اینکه همه طلاب سربازان امام زمان (عج)هستند و شهدا با تأسی از امام عصر با روحیه ایثارگری جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم اسلام کردند .
حجت الاسلام کاظمی با بیان خاطرات از ارادت شهیدان به امام زمان نقش روحیه ایثارگری را تبیین کردند .

این مطلب ۱۸۱۶ بار خوانده شده

سازمان بسیج طلاب و روحانیون اردبیل :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، اقدام ارزشمند و پسندیده ی سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اردبیل در راستای نشر ارزش های دفاع مقدس ،با پژوهش و مصاحبه با ۲۶۰ نفر از روحانیون رزمنده استان اردبیل در قالب خاطرات ، اسناد و مدارک در دو جلد کتاب علمداران عشق جمع اوری شده است .
اولین همایش تجلیل از رزمندگان و ایثارگر استان در روز ۷ مهرماه در حسینیه باغ موزه دفاع مقدس همزمان با نمایشگاه رزمی فرهنگی کربلای یک برگزار خواهد شد.

این مطلب ۱۴۴۱ بار خوانده شده

تجمع اعتراض آمیز طلاب خواهر حوزه ی علمیه الزهرا اردبیل در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان ،طلاب خواهر امروز(۲۱ مرداد) با اجتماع درحوزه ی علمیه الزهرا جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند . در این تجمع آقای قاسمیان کارشناس علوم سیاسی بیان کردند : حركت نمادين ودفاع از وحدت جهاني اسلامي مقابله با سلطه جهاني جنگ مابين قدرت و منطق است
قاسمیان اظهار داشتند :اسلام بر خير و نيكي استوار است براساس اين قاعده اگر ظلمي مي شود بر خط سياست بين المللي با آنها رو در رو مي شويم
قاعده دوم لا تظلمون و لا تظلمون حضرت امام (ره):"نه ظلم ميكنيم ، نه ظلم مي پذيريم" نكته: ظالمان بين المللي مثل

صفحات