این مطلب ۱۸۴۲ بار خوانده شده

سپاه در تحقق منویات مقام معظم رهبری کارنامه درخشانی دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سردار علی پاشامحمدی عصر امروز در مسابقه تیراندازی برترین‌های بسیج عشایری کشور در مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز اظهار داشت: امنیت و آسایش امروز کشورمان در سایه خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان به دست آمده که باید این فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها مورد تجلیل و قدردانی قرار بگیرد.

این مطلب ۲۰۰۶ بار خوانده شده

بیانیه بسیج عشایری اصلاندوز بمناسبت روز قدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، ، متن این بیانیه بدین شرح است:روز جهانی قدس یادآوری یک تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان و مردم آزاده در سراسر جهان است تا با برگزاری مراسمی نمادین ، با شکوه و گسترده ، حمایت خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت با اشغالگران صهیونیستی جلوه گر سازند.

این مطلب ۱۱۸۴ بار خوانده شده

ولایتمداری و بصیرت ملت ایران فتنه‌های دشمنان را خنثی می‌کند/ضرورت آگاه سازی جوانان و نوجوانان از آسیب های فضای مجازی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل،به نقل از ارس تبار،سرهنگ "حسین حسین زاده"در نشست بصیرتی سیاسی پایگاه شهید محلاتی عیوضلو پلنگلو ضمن محکومیت اقدامات ساختارشکنانه برخی از فرصت طلبان فتنه گر در تخریب اموال عمومی،اهانت به پرچم مقدس جمهوری اسلامی و مقدسات نظام گفت:دشمنان نظام همواره از جوانان و نوجوانان برای رسیدن به اهدافشان استفاده می کنند که لازم است این قشر جامعه اسلامی ما با آگاهی و بصیرت نقشه های شوم دشمنان را خنثی سازند.

این مطلب ۱۹۲۹ بار خوانده شده

دیدار جداگانه رئیس سازمان بسیج عشایری کشور با خانواده شهید خلدی و امام جمعه اصلاندوز+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سردار علی پاشامحمدی رئیس سازمان بسیج عشایری کشور،سرهنگ سعیدی معاون بسیج عشایری و سرهنگ عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع)استان اردبیل به همراه فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری با حضور در روستای اسکیلوی اصلاندوز با خانواده شهید یوسف خلدی دیدار و از آنان دلجویی کردند.

در این دیدار سردار پاشامحمدی امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه شهدا و ایثارگریهای رزمندگان اسلام دانست و از فداکاری و جانفشانی شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم تجلیل کردند.

این مطلب ۱۵۱۵ بار خوانده شده

سرهنگ"محرم بنیادی" فرمانده سپاه شهرستان نیر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، آیین تودیع و معارفه فرماندهان جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیر با حضور سردار مستعد جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل،امام جمعه و معاون فرماندار شهرستان نیر،فرماندهان نظامی و انتظامی،خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران،روسای ادارات و دستگاههای اجرایی در فرهنگسرای الغدیر اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم از زحمات ۵ ساله سرهنگ پاسدار "حسن دهقان" قدردانی و سرهنگ پاسدار "محرم بنیادی" به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیر منصوب شد.