این مطلب ۱۸۶۷ بار خوانده شده

بیانیه فرهنگیان استان اردبیل به مناسبت ۹ دی

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

«بیانیه فرهنگیان استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی »

 

«این جریان چه پیش قراولانش دانسته باشند، چه ندانسته باشند یک جریانی بود طراحی شده؛ تصادفی نبود... این کسانی که شما بهشان          می گویید سران فتنه،کسانی بودند که دشمن این ها را هل داد وسط صحنه...،عامل اصلی دیگرانی بودند که طراحی کرده بودند،به خیال خودشان محاسبه کرده بودند.به گمان آن ها بساط جمهوری اسلامی بنا بود جمع شود؛نه فقط حقیقت دین،حتی شعارهای دینی هم باقی نماند؛برنامه این بود.»

(امام خامنه ای مدظله العالی)

 

این مطلب ۳۷۷ بار خوانده شده

ترامپ روند نابودی اسرائیل را تسریع کرد/ ایران همواره در کنار فلسطین خواهد ماند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سید محمد لطیفی مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل در مصاحبه با ادیب رسا، گفت: آمریکا با اقدام به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، علاوه بر نادیده گرفتن تمامی پیمان های بین المللی سعی در برهم زدن معادلات منطقه دارد.

وی افزود: تصمیمات رئیس جمهور ناپخته آمریکا موجب شد تا نابودی اسرائیل تسریع شود؛ مردم آمریکا باید بدانند مشکلاتی که در آینده رخ خواهد داد ریشه در سیاست‌های امروز حاکمان شرور کاخ سفید دارد.

این مطلب ۱۹۲۶ بار خوانده شده

با تصویب شورای فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین معلم شهید حبیب شریفی، شهید شاخص سال۱۳۹۶ فرهنگیان کشور انتخاب گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه اردبیل، این معلم شهید بعنوان فرمانده سپاه سوسنگرد بعد از محاصره و عقب نشینی نیروها به اتفاق همسرش پس از زخمی شدن، اسیر می شوند و توسط ستون پنجم عراقی ها شناسایی و از همان ابتدای اسارت به شدت مورد شکنجه قرار می گیرد ولی از اهانت به حضرت امام(ره) سرباز می زند و با لب تشنه و بر اثر خونریزی شدید به مقام شهادت می رسند و بدن مطهرش نیز تا کنون به میهن باز نگشته است.

این مطلب ۱۴۵۶ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت هفته عفاف و حجاب/ تقابل با تهاجم علیه حجاب یک وظیفه همگانی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، به مناسبت روز ۲۱ تیرو روز عفاف و حجاب و سالروز به خاک و خون کشیدن قیام مسجد گوهرشاد توسط رژیم خونریز پهلوی، سازمان بسیج فرهنگیان بیانیه ای صادر نموده است.

متن این بیانیه بدین شرح است:

«بسم الله النور»

قسم به حجاب و صراحت آفتاب

این مطلب ۱۴۲۹ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل به مناسبت روز قدس

بسم ا...الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): « روز قدس یکی از مهمترین روزها در جهان اسلام است»

این مطلب ۱۸۳۴ بار خوانده شده

جلسه ی شورای بسیج فرهنگیان با مدیر کل آموزش و پرورش استان

جلسه با طرح مشکلات فرهنگیان توسط هر یک از اعضای حاضر و مواردی را که فرهنگیان با آن در آموزش و پرورش مواجه هستند آغاز شد که خلاصه ی مطالب مطرح شده به شرح ذیل می باشد:

مسئله ی رایج وضع معیشتی فرهنگیان که اکثر حاضرین نسبت به این مسئله یا بهتر بگوییم دغدغه دیدگاههای مشابهی داشتند از این قبیل که با توجه به پتانسیل های موجود در استان برای معلمان امکانات رفاهی فراهم نشده است و پیشنهاداتی مانند: تعامل با صندوق های رفاهی برای افزایش وام فرهنگیان، ایجاد صندوق های ضروری اداری برای معلمان،ایجاد درمانگاهها و تعاونی ها برای حل این مشکل ارائه شد.

این مطلب ۱۸۱۷ بار خوانده شده

نشست بصیرتی و روشنگری

نشست روشنگری و بصیرتی سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل با حضور دکتر مضانیان رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور و آقای احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان در ساعت ۱۶/۳۰مورخه ۹۵/۰۱/۲۹در محل کانون شهید رجایی استان برگزار شد در این مراسم آقای ناصری اعلام کرد که بسیج یک فرهنگ است و در عرصه های مختلف که کشور با مشکل مواجه شده است مانند حوزه های مختلف سیاسی، علمی و فرهنگی بسیج ورود پیدا کرده است و یا اگر در حوزه ای نیاز بوده است که تمرکز شود بسیج همیشه در صحنه حضور داشته است.

این مطلب ۱۸۵۹ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت عباس(علیه السلام)استان اردبیل به مناسبت روز جهانی قدس

بسم ا...الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): « روز قدس یکی از مهمترین روزها در جهان اسلام است»

این مطلب ۷۷۶ بار خوانده شده

مجمع بسیج فرهنگیان استان اردبیل برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان استان ادربیل ، اولین اجلاس مجمع بسیج فرهنگیان استان در سالن جلسات شهید حیدری فرماندهی سپاه استان و با سخنرانی فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان برگزار گردید.

این مجمع حول موضوعات ذیل برگزار شد :

- برآورد وضعیت فرهنگیان استان و توصیف وضع موجود

- بیان سیاست های آموزش و پرورش برای حاکمیت هر چه بیشتر ارزش های انقلاب پاسداری در سطح فرهنگیان استان

- ارائه راهکارهای لازم برای عملی شدن تدابیر ولایت در سطح آموزش و پرورش

صفحات