این مطلب ۱۹۷۰ بار خوانده شده

فضای مجازی بزرگترین آسیب برای جامعه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل،

محمدجواد بیدار امروز در سومین جلسه شورای قشر بسیج ورزشکاران استان اردبیل اظهار داشت: به دنبال نبود فرهنگ صحیح و استفاده درست از فضاهای مجازی و نداشتن برنامه‌های راهبردی در این خصوص شاهد بی‌احترامی و بداخلاقی در این فضاها هستیم.

وی بیان کرد: با وجود بداخلاقی‌های مختلف، فضاهای مجازی در حال حاضر بزرگ‌ترین آسیب اجتماعی محسوب می‌شوند که باید خانواده‌ها و متولیان امر در این حوزه هوشیاری لازم را داشته و نوجوانان و جوانان را از آسیب‌های این فضاها آگاه کنند.

این مطلب ۱۸۶۹ بار خوانده شده

ورزشکاران بسیجی در یادواره شهدای کربلای ۴ و ۵ حضور یافتند

به گزارش پایگاه خبری سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل، شب گذشته همزمان با برگزاری یادواره شهدای گرانقدر کربلای ۴ و ۵ استان اردبیل که با سخنرانی سردار فضلی و آیت الله سید حسن عاملی در مسجد محله محمدیه برگزار گردید جمعی ازمسئولین و ورزشکاران بسیجی استان اردبیل در این مراسم معنوی که تا پاسی از شبادامه داشت حضور یافتند و با آرمان های شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

در این مراسم سردار فضلی، جانشین بسیج مستضعفین ضمن تشریح عملیاتکربلای ۴ و ۵ استراتژی قوی جمهوری اسلامی ایران را برخورداری از نیروهای مردمی وایمان قوی آنها دانست.

این مطلب ۱۷۹۸ بار خوانده شده

شورای قشر بسیج ورزشکاران اردبیل برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل، جلسه شورای قشر سازمان بسیج ورزشکاران اردبیل با حضور اکثریت اعضا که متشکل از مدیرکل ورزش و جوانان، معاونین، جمعی از روسای هیات های ورزشی و همچنین ورزشکاران بسیجی است صبح روز پنجشنبه در سالن جلسات مجموعه ورزشی رضازاده برگزار شد.

در ابتدای این جلسه بعد از قرائت قرآن کریم، جمعی از اعضا دیدگاه های خود را در خصوص حجاب و عفاف در ورزش و همچنین راهکارهای توسعه حجاب در اماکن ورزشی استان عنوان کردند.

از جمله موضوعاتی که توسط اعضای شورای قشر در این جلسه مطرح شد به شرح زیر است:

این مطلب ۱۴۳۷ بار خوانده شده

سردار یزدانی: بسیج به دنبال ارتقای مهارت های تخصصی ورزش های رزمی بسیجیان است

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، سردار کاظم یزدانی در افتتاحیه دومین جشنواره هنرهای رزمی ورزش بسیج جام اقتدار گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت: از ابتدای برنامه ۵ ساله پنحم یکی از برنامه های اصلی سازمان ورزش بسیج، بالا بردن آمادگی جسمانی و ورزش های رزمی در بین بسجیبان بوده است. در همین راستا ۱۲۰۰ کلاس در هر یک از رشته های رزمی برگزار شده است.

این مطلب ۱۸۰۸ بار خوانده شده

بسیجیان ورزشکار در مراسم گرامیداشت ۹ دی شرکت کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل، همزمان با گرامیداشت روز ۹ دی، روز میثاق امت با ولایت جمعی از ورزشکاران، روسای هیات های ورزشی و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان در مراسم گرامیداشتی که به همین منظور در مصلی اردبیل با حضور دبیر ستاد ۹ دی کشور برگزار شد حضور یافتند.

این مطلب ۱۷۹۴ بار خوانده شده

گرامیداشت ۹ دی در اداره کل ورزش و جوانان اردبیل برگز ار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل، صبح امروز مراسم گرامیداشت ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در محل اداره کل ورزش و جوانان با حضور جمعی از هیات های ورزشی، بسیجیان ورزشکار و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام سید سیاح، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دانشجویی اردبیل طی سخنانی ۹ دی را روز بصیرت عنوان کردند و گفتند: در روز ۹ دی مردم بساط فتنه گران را برهم زدند و میثاق دوباره امت با ولایت بود.

این مطلب ۱۴۵۹ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خامنه‌ای (مدظلّه‌العالی):

((حادثه ۹ دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست ... این حادثه بایستی حفظ شود، بایستی گرامی داشته‌شود))

این مطلب ۱۷۸۵ بار خوانده شده

دیدار از خانواده شهید ورزشکار داور یسری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج ورزشکاران؛ این دیدار که به مناسبت برگزاری یادواره کشوری شهید اسماعیل اعلمی بعد از برگزاری مراسم نجام گرفت؛ جمعی از پاسداران و مسئولین سازمان بسیج ورزشکاران با خانواده شهید شهید ورزشکار داور یسری دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار جناب سرهنگ تدین، سرهنگ معصومی، سرهنگ خوشبخت، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل، نماینده ولی فقیه در ناحیه دانشجویی استان اردبیل و مسئولین سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل حضور داشتند

این مطلب ۱۸۱۰ بار خوانده شده

دیدار از خانواده شهید ورزشکار یوسف آقاخانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج ورزشکاران؛ همزمان با هفته بسیج و بزرگداشت مقام شهدا که بعد از برگزاری یادواره کشوری شهید اسماعیل اعلمی انجام گرفت؛ جمعی از پاسداران و مسئولین سازمان بسیج ورزشکاران با خانواده شهید یوسف آقاخانی دیدار وگفتگو کردند.

در این دیدار سرهنگ پاسدار سيد شفيع حسيني- سرهنگ پاسدار ماشالله عليزاده- سرهنگ پاسدار اناماله نوروزي- سرهنگ دوم پاسدار شاهين زارعي- ايوب بهتاج- سيد حجت اله فاضل مجتهدي- سيدخليل حسيني- جاويد رحيم زاده- محمد نادري- اميرعلي خوبدل حضور داشتند.

این مطلب ۱۷۹۷ بار خوانده شده

از خانواده شهید ورزشکار رجب زاده تقدیر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیجورزشکاران استان اردبیل، در این دیدار که با حضور جمعی از اعضای بسیج ورزشکاران و نمایندگان سردار بابازاده برگزار شد از خانواده شهید رجب زاده که در برگزاری یادواره شهیداسماعیل اعلمی مشارکت و حضور پررنگی داشتند تقدیر و قدردانی شد.

 

در این دیدار مسئولین سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل با تاکید بر معرفی بیشتر شهدا به جامعه ورزشی استان و مردم استان اردبیل؛ شهدا را هادیان راه حق اسلام معرفی کردند.

 

صفحات