این مطلب ۱۶۵۱ بار خوانده شده

همايش علمي تبيين نظام اداري جهادي

فراخوان مقاله براي همايش علمي تبيين نظام اداري جهادي سازمان بسيج كارمندان ازكليه علاقه مندان دعوت به همكاري مي نمايد.+تصوير شيوه نامه
نسخه مناسب چاپ

سازمان بسيج كارمندان باهدف طراحي يكي ازموئلفه هاي تمدن نوين اسلامي (نظام اداري) اقدام به فراخوان مقاله درراستاي كمك به تحقق سياست هاي كلي نظام اداري ابلاغي مقام معظم رهبري(مدظله العالي) برگزارمي نمايدلذاكليه محوروموضوعات درخواستي درادامه آورده شده است

بسمه تعالی

"راهنمای تدوین و ارسال مقالات"

 

۱- مقاله باید دستاورد پژوهش علمی نگارنده و برخوردار از مختصات روش شناختی و سامان یافته در ارائه موضوع مورد تحقیق بوده و برای نشریات و یا همایش های دیگر ارسال نشده باشد.

 

۲- پذیرش مقاله به تشخیص کمیته علمی همایش است که بعد از داوری، تایید و پذیرش آن اعلام خواهد شد. بدیهی است که همایش هیچ گونه تعهدی در قبال پذیرش و یا رد مقاله نخواهد داشت.

 

۳- کلیه مسئولیت های ناشی از صحت علمی و یا دیدگاههای نظری و ارجاعات مندرج در مقاله به عهده نویسنده و یا نویسندگان آن خواهد بود.

۴- همایش در چاپ و انتشار مندرجات مقاله آزاد است.

 

۵- مقاله بین ۲۰-۱۵ صفحه (هر صفحه ۲۷۰ کلمه) به صورت تایپ شده در نرم افزار Word نسخه ۱۹۹۷ به بعد با فونت ۱۴ ارسال گردد.

 

۶- مقاله ارسالی باید دارای ساختار علمی – پژوهشی و با رعایت شرایط ذیل باشد:

 

۶.۱ – مقاله ارسالی باید دارای عنوان، چکیده (حداکثر ۱۰ سطر)، کلید واژگان (سه الی پنج کلمه)، مقدمه، متن، نتیجه گیری و فهرست منابع( طبق راهنمای نحوه ارائه منابع در مقالات علمی که در ذیل همین توضیحات آمده) باشد.

 

۶.۲_ چکیده بایستی خلاصه تمامی بخش های اصلی مقاله باشد و شامل مسئله اصلی، روش بررسی و پاسخ به سئوال و مهمترین یافته ها به صورت مختصر باشد و تا تاریخ ۳۰/۸/۹۳ به دبیرخانه همایش از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.Basijkarmandan.ir  ارسال گردد.

 

۶.۳_  مقاله باید برخوردار از عنوان دقیق علمی در راستای محورها و موضوعات همایش و متناسب با محتوای مقاله، رسا و مختصر باشد.

 

۶.۴_ مقدمه مقاله محل طرح و بیان نظری موضوع مقاله، اهمیت و ابعاد مسئله مورد پژوهش و بیان هدف یا اهداف پژوهشگر از طرح و انتشار آن است.

 

۶.۵_ متن مقاله بایستی بیانگر روش و روند کار به شکل توصیفی و قابل فهم برای عموم مخاطبان و حتی الامکان بدون ذکر اطلاعات آماری و اصطلاحات فنی و پیچیده باشد.

 

۶.۶_ در نگارش متن، معادل لاتین افراد و یا اصطلاحات و واژه های ضروری با شماره ارجاع در پاورقی هر صفحه آورده می شود.

 

۶.۷_ نتیجه گیری پایان مقاله، بایستی بیانگر نتایج حاصل از تحقیق و آزمون فرضیه (یا جواب سئوالات) بحث و نتیجه گیری باشد.

 

۶.۸_ تمام منابع مورد استفاده در داخل متن بایستی در فهرست منابع پایان مقاله به ترتیب حروف الفبا آورده شود. در نگارش ارجاعات مربوط به منابع در داخل متن، نام مولف، سال انتشار، منبع و صفحه مورد استفاده به شکل ( مطهری، ۱۳۶۸، ص ۱۱۰) نگاشته می شود. در مواردی که تعدا نویسنده بیش از یک نفر باشد، ذکر منبع به صورت ( مطهری و دیگران، ۱۳۶۵، ص ۱۱۴) خواهد بود.

 

۶.۹_ ترتیب شناسه های کتاب شناختی در فهرست منابع در مورد مقاله، کتاب، گزارش و سایر مراجع به شرح ذیل است:

 

مقاله ها: نام نویسنده(سال انتشار)، عنوان مقاله، نام مجله، دوره، شماره و صفحات مقاله.

 

کتابها: نام نویسنده(سال انتشار)، عنوان کتاب، نام مترجم یا مصحح، محل انتشار و نام ناشر.

 

منابع اینترنتی: نام نویسنده(تاریخ انتشار)، عنوان مطلب، نام سایت یا صفحه اینترنتی_ نشانی دسترسی و تاریخ مشاهده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.