این مطلب ۲۳۳۴ بار خوانده شده
با کسب رتبه ۷۷ منطقه ای؛

نماد تحصیل، تهذیب و ورزش گرمی در کنکور ۹۴ خوش درخشید

پیام فروزنده این نخبه بسیجی نمونه، طعم قهرمانی را از ۶ سالگی در رشته تکواندو چشید. این قهرمان تکواندوی جهان ، قاری و حافظ قرآن کریم ، در سال ۹۰به عنوان بسیجی نمونه انتخاب و در همان سال جوان برتر کشوری در جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) شد، و این بار در ماراتن علمی با کسب رتبه ۷۷ منطقه ای در گروه آزمایشی ریاضی فیزیک افتخار آفرینی کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل، پیام فروزنده، فردی كه الگوی وی شهید نوجوان مرحمت بالا زاده كه حكم جهادش را از دستان مقام معظم رهبری دریافت كرد می باشد. بله ... هر چه از پیام فروزنده این نخبه بسیجی و نابغه در چند عرصه مختلف بگوییم باز هم كم گفته ایم.

فردی كه سردار جانباز ناصر دستاری و سردار بابازاده فرمانده سپاه اردبیل در باره وی اظهار نظر كرده و از او به عنوان مرحمت بالازاده دیگر یاد می كنند و او را یاد اور شهامت و شجاعت آن رزمنده نوجوان می دانند.

فروزنده ۱۸ ساله که اهل گرمی است، بهترین خاطره خود را حاضر شدن در محضر مقام معظم رهبری اعلام کرد و گفت:‌ قرآنی که از دست حضرت رهبر انقلاب گرفته‌ام برای من یک دنیا ارزش دارد و تاکنون بهترین هدیه‌ای بوده که از کسی دریافت کرده‌ام.

پیام فروزنده در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل گفت: من خواسته های رهبرم از جوانان را چراغ راه خود قرار داده ام تمامی فعالیت هایم را با توجه با خواسته های رهبر عزیزمان برنامه ریزی می کنم و تمام تلاش و نیروی خود را روی سه اصل تحصیل ، تهذیب و ورزش متمرکز کردم سه اصلی که خواسته رهبری از جوانان است.

وی به موفقیت اخیر خود در کنکور اشاره کرد و یادآور شد: در رشته ریاضی رتبه ۷۷ منطقه ای و در زبان خارجی نیز رتبه ۲۱۲ را به دست آورده‌ام و امیدوارم در رشته مورد علاقه‌ام بتوانم ادامه تحصیل دهم.

فروزنده هدف خود را در زندگی به عنوان دانش آموز نخبه بسیجی اینگونه بیان کرد: بزرگترین هدف و انگیزه من این است که بتوانم راه شهیدان را ادامه دهم و رهنمودهای مقام معظم رهبری را به طور کامل اجرا کنم چراکه معتقدم عمل به این رهنمودها ما را به تعالی و پیشرفت می کشاند.

پیام فروزنده به  نقش جوانان امروز در تداوم راه شهدا اشاره کرد و افزود: جوانان دیروز ایران با رشادت ها ودلاوری ها یشان آسایش و آرامش امروز کشور را رقم زدند و حالا نوبت جوانان امروزی است که با جنگ نرم و هجمه فرهنگی و تحریم ها مقابله کنند.

این نخبه بسیجی در تعریف بسیج و بسیجی وار زیستن گفت: جمله ای بهتر از جمله رهبر عزیزمان نمی توانم بگویم که فرموده اند:بسیج یعنی مجموعه انسانهای خالص که یک جا جمع شوند و تفکر بسیجی یعنی مجموعه ای از تفکر های اسلامی و شیعی که با هم جمع شوند و خالصانه در مقابل مشکلات و هجمه دشمنان ایستادگی کنند. تا عزت و شکوه انقلاب اسلامی ایران روز به روز افزوده شود.در کل می توان گفت بسیجی یعنی باهم بودن و، پشت هم بودن .

بزرگمرد کوچکی که یادآور فهمیده آذربایجان است به خوبی این جمله را در زندگی خود تعریف کرده که " من ستایش‌گر معلمی هستم که چگونه اندیشیدن را به من آموخت، نه چگونگی اندیشه‌ها را.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.