این مطلب ۴۲۴ بار خوانده شده
دبیر دوره های خط امام استان خبرداد؛

طرح ولایت دانشجویی هفته آخر تیرماه برگزار می شود

مسئول دوره های اموزشی خط امام بسیج دانشجویی استان از برگزاری طرح ولایت دانشجویی در هفته آخر تیرماه خبرداد و گفت: برگزیدگان ممتاز آزمون ورودی خط امام نیز در مردادماه سالجاری به طرح ولایت کشوری و شهید چمران اعزام خواهند شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، ایرج صحرایی مسئول برگزاری دوره های خط امام بسیج دانشجویی استان اردبیل از آماده سازی مقدمات برگزاری طرح ولایت متمرکز استانی در اردبیل خبرداد و گفت: این دوره ی آموزشی هفته آخر تیر ماه در دو مرکز آموزشکده عالی فنی رازی اردبیل و شهید پیرزاده برگزار خواهد شد.

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل در ادامه سخنان خود به روند انتخاب متربیان دوره های آموزشی خط امام اشاره کرد و گفت: پس از فراخوانی اطلاعیه ثبت نام که فروردین ماه سالجاری انجام گرفت، ۱۵ اردیبهشت ماه آزمون ورودی بطور همزمان در سراسر استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ نفر از دانشجویان در آزمون ورودی شرکت کرده بودند گفت: از دانشجویانی که حد نصاب آمون را کسب کرده بودند مصاحبه حضوری بعمل امد که در نهایت ۱۵۰ نفر از دانشجویان شرکت کننده در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری برای شرکت در دوره آموزشی طرح ولایت مترکز استانی انتخاب شدند.

صحرایی از اعزام ۲۵ نفر از داوطلبین دوره های خط امام که بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند به دوره طرح ولایت کشوری خبرداد و گفت:۲۲ نفز از داوطلبین که حایز شرایط لازم بودند نیز به دوره آموزشی شهید چمران اعزام خواهند شد.

وی اظهار امیدواری کرد با بهرهمندی از تجربیات سالهای گذشته، طرح ولایت دانشجویی سال۹۶ از بیشترین کیفیت لازم برخوردار بوده و بتوان نیروهای مؤثر و همطراز انقلاب اسلامی پرورش داده و جهت تداوم مسیر درخشان انقلاب و شهدای گرانقدر به جامعه اسلامی تحویل داد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.