این مطلب ۱۳۱۹ بار خوانده شده

اطلاعیه تشکر و قدردانی/ از حضور مردم اردبیل در مراسم شهید مدافع حرم علی سیفی

سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با صدور بیانیه ای از حضور بی نظیر مردم اردبیل در مراسم استقبال و تشییع و گرامی داشت شهید علی سیفی قدر دانی کرد. متن بیانیه به این شرح می باشد.
نسخه مناسب چاپ

بسم الله الرحمن الرحیم
 
سلام بر حسین و سلام بر عشق حسینی
 
سلام بر اباالفضل و سلام بر شعور عباسی
 
سلام برزینب و سلام بر شور کربلایی زینب
 
آفرین برخروش ملت اردبیل در استقبال از فرزند کربلایی خود
 
آفرین بر غیرت و معرفت و معنویت عاشورایی اردبیل و مردم ولایت مدار اردبیل
 
مردم ولایت مداراردبیل :
 
زبان قاصر است از بیان حماسه شما و تصاویر دوربین ها قاصر از ثبت خروش دریایی حضورتان ، در استقبال و تشیع پیکر فرزند دلاور اردبیل
 
خروش مردم اردبیل در مراسم استقبال و تشییع و وداع با پیکر شهید مدافع حرم علی سیفی ، مهر پر رنگ و محکمی بر دارالارشادی اردبیل و تجدیدی با آرمان های امام و انقلاب و رهبری و شهدا بود.
 
سیل حضور شما مردم ولایت مدار اردبیل و بخصوص اهالی محترم روستای علی بلاغی ، هرگونه تعدی و تجاوز به جمهوری اسلامی ایران را در اذهان کوته فکران به عمق فراموشی سپرد تا درسی باشد بر بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی.
 
سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بر خود وظیفه می داند در مقابل این سیل خروشان و حضور یک پارچه مردم اباالفضلی اردبیل سر تعظیم و تکریم فرود آورده وسجده شکر به آستان حضرت حق بگذارد.
 
بدینوسیله از حضور مردم انقلابی و حسینی اردبیل در مراسم استقبال ، وداع و تشییع و بزرگداشت شهید مدافع حرم علی سیفی علی بلاغی تقدیر و تشکر و قدردانی نموده و مراتب سپاس خود را به حضور همه هم استانی ها اعلام داشته ، با صدای بلند فریاد میزنیم که در ادامه راه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس و شهدای حفظ و حراست از میهن اسلامی بویژه شهدای مدافع حرم چون کوه استوار ایستاده ایم و با توکل بر خداوند و رهبری داهیانه ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای دامه برکاته تا آخرین نفس در خدمت میهن و ملت گرانقدر ایران اسلامی خواهیم بود.
 
سر افرازی و عزت ملت ایران بخصوص استان اردبیل را از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستاریم.
 
روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.