این مطلب ۲۰۶۱ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه اردبیل

آغاز اردوهای طرح هجرت ۳ بسیج سازندگی اردبیل

در راستای مرمت و زیباسازی مدارس مناطق محروم، مراسم افتتاحیه اردوی طرح هجرت ۳ شهرستان اردبیل با حضور جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان و سپاه استان اردبیل در مدرسه حافظ روستای دمدمه از توابع بخش هیر برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، در راستای مرمت و زیباسازی مدارس مناطق محروم، مراسم افتتاحیه اردوی طرح هجرت ۳ شهرستان اردبیل امروز با حضور جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان و سپاه استان اردبیل در مدرسه حافظ روستای دمدمه از توابع بخش هیر برگزار شد.

سرهنگ عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه اردوی طرح هجرت ۳ یکی از محورهای اردوهای جهادی می باشد، گفت: امسال از نواحی ۱ و ۲ آموزش و پرورش اردبیل و آموزش و پرورش منطقه هیر بیش از ۴۴۰۰ نفر روز اردو در این طرح شرکت خواهند کرد.

وی هدف از برگزاری این طرح را مبارزه با جنگ نرم دشمن، غنی سازی اوقات فراغت جوانان ، تقویت حس مسئولیت پذیری و حس مفید بودن برای دانش آموزان دانست و گفت: در این طرح دانش آموزان به صورت خودجوش در مدارس مناطق محروم حضور می یابند و مدارس را تمیز و مرتب می نمایند تا هم نوعان آنها بتوانند در کمال زبیایی به درسشان ادامه دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.