این مطلب ۱۸۷۷ بار خوانده شده
جانشین فرمانده سپاه اردبیل:

دانش‌آموزان نسل جدید، مسوولان مهم و کارآمد نسل‌های آینده هستند

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دانش‌آموزان نسل جدید مسوولیت‌های مهم عرصه‌های کشوری و استانی را به دست خواهند گرفت این‌ها همان مسوولان نسل آینده کشور هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، فرهنگ مستعد امروز در نشست با ستاد هماهنگی و پشتیبانی طرح یاوران ولایت بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس (ع ) استان اردبیل در اردوگاه مقدس اردبیلی اظهارداشت: همه دستگاه‌های فرهنگی و تربیتی باید در امر تربیت دانش‌آموزان انقلابی و کارآمد کمک کنند و این امور تربیتی و فرهنگی امروزه در کشور یک اصل مهم جامعه است.

مستعد با اشاره به اینکه طرح یاوران ولایت بسیج دانش‌آموزی یکی از مهم‌ترین طرح‌های خوب و ارزشی سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور است افزود: این طرح به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با شناخت خوب از مسائل روز و مهم جامعه و کارهای انقلابی بتوانند مدیریت‌های مهم زندگی فردی خود و درون جامعه را بهتر بیاموزند.

وی بابیان اینکه همه دانش‌آموزان امروزه نیازمند یک آموزش مدون خوب وجامع درزمینه‌های مختلف فرهنگی و تربیتی هستند افزود: این زمینه را باید با برگزاری چنین اردوهای تربیتی و فرهنگی در سطح استان فراهم سازیم .

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با تاکید بر اینکه طرح یاوران ولایت باید با جدیت تمام و با مشارکت دونهاد مرتبط سازمان آموزش و پرورش استان و بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بصورت باشکوه برپا شود افزود: باتوجه به اینکه دانش‌آموزان به مدت ده روز در اردوگاه مقدس اردبیلی حضورمی‌یابند باید همه شرایط مهم اردوگاه به نحو احسن فراهم و برنامه‌های فرهنگی متنوع و مفرح برای این جویندگان علم و دانش فراهم سازند.

مستعد بیان کرد : طرح یاوران ولایت بسیج دانش‌آموزی امسال متفاوت‌تر از سال گذشته باید برگزار شود.

طرح یاوران بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از ۲ مرداد ماه آغاز می‌شود.

 

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.