این مطلب ۲۰۲۵ بار خوانده شده
در محکومیت اظهارات ترامپ صورت گرفت؛

تجدید میثاق روسای دانشگاه های اردبیل با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)

روسای دانشگاه های اردبیل به همراه مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با حضور در دفتر فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) ضمن محکوم کردن اظهارات ترامپ با آرمان های انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران تجدید میثاق کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، پیش از ظهر امروز روسای دانشگاه های محقق، علوم پزشکی، پیام نور، آزاد اسلامی، جامع علمی کاربردی ، فنی رازی و موسسات آموزش عالی مقدس اردبیلی و نوین به همراه مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با حضور در دفتر فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) ضمن محکوم کردن اظهارات ترامپ با آرمان های انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران تجدید میثاق کردند.

سپاه حافظ ارزش های انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام عبداله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در این دیدار صمیمی با بیان اینکه سپاه پاسداران ارزشی ترین نیروی ایران اسلامی است، گفت: این نهاد مقدس که مولود انقلاب اسلامی است وظیفه دارد از انقلاب و دستاوردهای آن حفاظت کند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ظلم و ستم گروه های تکفیری و تروریستی علیه مردم مستضعف و مظلوم جهان را یاداور شد و گفت: این خواست خداوند متعال است که استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار بدست خود سپاه را از مظلومیت رهانده  و نام و آوازه این نهاد مقدس و مخلص را بیش از پیش در جهان طنین انداز کند.

وی با بیان اینکه سپاه نقش بسزایی در تأمین امنیت منطقه بر عهده دارد،گفت: امروز گستره فعالیت های سپاه فراتر از مرزهای ایران اسلامی است بطوریکه فعالیت های فرهنگی این نهاد مقدس باعث گسترش و صدور انقلاب اسلامی در اقصی نقاط عالم شده است.

حسنی وعده خداوند متعال را یادآور شد و گفت: پروردگار عالم خود در قران کریم وعده داده است هرکس من را یاری کند او را یاری خواهم کرد.

وی افزود: سپاه پاسداران امروز در کنار رهبر معظم انقلاب اسلامی تمام قدایستاده و مطیع اوامر ایشان است تا انقلاب اسلامی از گزند دشمنان در امان بماند.

عزت  و اقتدار سپاه برگرفته در سایه خون شهدا است

سردار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) نیز حضور معنوی روسای دانشگاه ها و مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در جمع پاسداران انقلاب را نشانه خلوص نیروهای انقلابی عنوان کرد و گفت: این احترام در سایه جان فشانی های شهدای دفاع مقدس  و فداکاری های رزمندگان اسلام  طی سال های بعد از انقلاب حاصل شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) مجموعه سپاه را سربازان کوچک و ناقابل ملت بزرگ ایران دانست و گفت: سپاه پاسداران همواره آماده است تا در راه اعتلای اسلام و ملت ایران جان فشانی کرده و از دستاوردهای انقلاب در اقصی نقاط عالم دفاع کند.

در پایان این نشست  روسای دانشگاه های اردبیل ضمن محکوم کردن اظهارات ترامپ خود را سپاهی بدون لباس معرفی کرده  و از فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) درخواست اجرای برنامه های فرهنگی مشترک در محیط های علمی و دانشگاهی شدند.

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.