این مطلب ۱۸۸۸ بار خوانده شده
رئیس بسیج اساتید استان اردبیل:

دستاوردهای علمی را مدیون شهدا هستیم

رئیس بسیج اساتید اردبیل گفت: امروز ما شاهد دستاوردهای علمی و دانشگاه‌های کشور هستیم و این را مدیون رشادت های رزمندگان و شهدای انقلاب اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس هستیم و همیشه حامی سپاه و بسیج خواهیم بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل،مرتضی ابراهیمی رئیس بسیج اساتید استان اردبیل در نشست بصیرتی دانشگاهیان، دانشجویان، اساتید و فرهیختگان در اعلام حمایت و انزجار خود با سپاه و فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) با اشاره به اینکه امروز نه تنها امنیت و آرامش جامعه را مدیون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم بلکه شاهد توسعه و آبادانی کشور در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و دفاعی کشور با تلاش و همت سبز پوشان کشورمان هستیم افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک دستاورد ملی و گرانبهایی است که از امام خمینی(ره) و انقلاب یادگار مانده است.

وی افزود: اساتید، دانشگاهیان و دانشجویان به شدت این هجمه غربی آمریکایی را علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم کرده و حمایت و همبستگی خود را به سبزپوشان غیور کشورمان اعلام می‌کنیم.

ابراهیم گفت:به دنبال یاوه گوییهای ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این بار تشکلهای دانشگاهی فرهیختگان اساتید و دانشجویان دانشگاههای استان اردبیل با حضور در سپاه حضرت عباس علیه السلام طی نشستی حمایت و انزجار خود را اعلام کردند. وی خاطر نشان کرد:اگر دشمن فکر می کند تفکرات بسیج را به چالش بکشاند، مطمئن باشد دانشگاهیان این تفکرات را با قلم هایی که در دست دارند به هم خواهند زد. رئیس بسیج اساتید اردبیل افزود:امروز ما شاهد دستاوردهای علمی و دانشگاه‌های کشور هستیم و این را مدیون رشادت های رزمندگان و شهدای انقلاب اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس و پشتیبانی و با حمایت های سپاه پاسداران توانسته‌ایم به دنیا ثابت کنیم حتی اگر همه تحریم ها را علیه ایران عملی کنند با تفکرات علمی نخواهیم کشید و با تمام قدرت و تفکری که داریم مقابل این تحریم‌ها خواهیم ایستاد و هر چه قدر به فکر ضربه زدن به ایران باشند دانشجویان ما به قدرت علمی بیشتری دست خواهند یافت.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.