این مطلب ۲۰۴۷ بار خوانده شده
سردار نوعی اقدم:

علایم شکسته شدن استخوان‌های داعش در سوریه به گوش می‌ رسد

سردار نوعی اقدم گفت: آمریکا و مقاومت اعتقادی داعش در منطقه در شرف شکسته شدن بوده و چند ماه است که داعشی‌ها در حال تسلیم شدن هستند و این نشان دهنده این است که مقاومت اعتقادی این گروه تکفیری رو به زوال است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سردار نوعی اقدم فرمانده جبهه مقاومت با اشاره به اینکه در خاک عراق و سوریه بارها عملا دیدیم و اثبات شد که آمریکا و غرب در صحنه هستند و از داعش حمایت و پشتیبانی می کنند تصریح کرد: فرماندهان و سربازان رشید ایران در سوریه و عراق ضربه مهلکی بر سر جریان ساختگی تروریستی فرود آورده است و تنها قدرتی که توانست در برابر همه ابر قدرتها بایستد و بشار اسد را تثبیت کند ایران بود.

وی گفت: نسل امروز ما باید بدانند که فرزندان مخلص و پاک ایران اسلامی برای حفظ و صیانت از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی چگونه فداکاری کردند تا با الگوی از شهیدان در برابر جنگ نرم دشمن با همان فداکاری بایستند و از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنند.

وی افزود: سر دادن تکبیر و شعارهایی چون لاحول و لاقوه الا بالله و هیهات من الذله هنگام پیروزی حق بر باطل در کشورهای مسلمان نشان از جهانی شدن فرهنگ انقلاب و دفاع مقدس و زنده بودن یاد و خاطره و راه شهیدان است.

فرمانده قرارگاه مدافعین حرم در سوریه با بیان اینکه در جبهه مقاومت از هر مکتب و اعتقادی حاضر شده و با اخلاص و با تمام صداقت به وظیفه خود عمل می کنند افزود: ما توانسته ایم دل های غیر هم مکتب و مذاهب را دور خود جمع کنیم .

نوعی‌اقدم با اشاره به احساس مسئولیت و بصیرت‌افزایی مقام معظم رهبری در چنین شرایطی افزود: عده‌ای جوانان پاک و مومن از جنس رزمندگان و شهدای دفاع مقدس ضمن احساس تکلیف به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و در خاک سوریه جانفشانی کردند.
وی امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه ولایت فقیه و شهدا دانست و تصریح کرد: خدا خواست دیندار ما پایدار بماند و عالی‌ترین عنصر بشریت حضرت امام حسین(ع) را از ما گرفت و دین اسلام را به ما بخشید.

نوعی‌اقدم با تجلیل از مقاومت ایران، سوریه و حتی روسیه که با عزت و اقتدار مقاومت کردند و ابرقدرت را شکست دادند، افزود: با موفقیت‌هایی که مقاومت به دست آورده است، علایم شکسته شدن استخوان‌های آمریکا در سوریه به گوش می‌رسد و خداوند نخواست که خون شهیدان مظلوم بر زمین بماند.

وی بیان کرد: همانطور که آزادی خرمشهر صرفا به خواست و اراده خداوند متعال بود، آزادسازی حلب و سایر شهرهای سوریه نیز در نتیجه تلاش مقاومت و اراده پروردگار متعال محقق شد.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه صحنه مقاومت در اوج است گفت: آمریکا و مقاومت اعتقادی داعش در منطقه در شرف شکسته شدن بوده و چند ماه است که داعشی‌ها در حال تسلیم شدن هستند و این نشان دهنده این است که مقاومت اعتقادی این گروه تکفیری رو به زوال است.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.