این مطلب ۱۴۷۲ بار خوانده شده
آیت الله عاملی در یادواره شهدای محله فیضیه اردبیل:

فضای مجازی ملت‌ها را به هر سمتی می‌کشد

امام جمعه اردبیل باتاکید بر اهمیت فضای مجازی گفت: با فضای مجازی می توان یک ملت را همه جا کشید و ترامپ با این ابزار از کلینتون سبقت گرفت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، به نقل از آذرسلام، آیت الله سید حسن عاملی شامگاه گذشته در یادواره شهدای محله فیضیه اردبیل، نظام حاکم بر دنیا را نظام فرمانده و فرمانبر ارزیابی کرد و اظهار داشت: آمریکا با حیله جهان را مدیریت می کند تا منافع نامشروع خود را تامین کند.

آیت الله عاملی با بیان اینکه خون های ریخته شده و سرنوشت انسان برای دنیای استکبارمعنی ندارد، افزود: حرف انها بعد از کشتار جوامع، عفو الهی است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به اینکه آمریکا با بهانه سلاح کشتار جمعی وارد عراق شد و فجایع آفرید ادامه داد: پس از آنکه سلاح کشتار جمعی پیدا نشد بوش گفت که اشتباه رفتیم و خدا ما را می بخشد!.

استاد حوزه و دانشگاه اردبیل تاکید کرد: اگر مسلمانان متحد شوند امریکا و اروپا توان مقابله را نخواهد داشت.

او گفت:‌ کشورهای اروپایی با این محور مدام کنفرانس می گذارند که اسلام به زور وارد اروپا شده و باید برود.

عاملی با تشریح وقوع عجنگ بین دولت عثمانی به رهبری سلطان سلیم با شاه اسماعیل صفوی (پادشاه ایران) تصریح کرد: اروپایی ها بعد از تحریک دولت عثمانی به جنگ با صفویه رفتند دو مانع خود را از راه برداشتند و خود تماشاگر صحنه بودند.

آیت الله عاملی نتیجه این جنگ و شکست دولت عثمانی را قتل عام ۴۰ هزار علوی ترکیه بدست سلطان سلیم برشمرد.

وی ادامه داد: پس از شکست عثمانی ها سراغ صفویه رفتند و سر ایران را با بازی های مختلف گرم کردند تا تا پا به پای پیشرفت علمی و تکنولوژی دنیا حرکت نکند که بیشتر عقب افتادگی های علمی را باعث شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تحلیل کیسینجر تحلیلگر ارشد آمریکا گفت: اکنون برنامه تجزیه ۴ کشور بزرگ جهان یعنی؛ روسیه، چین، هند و ایران هستند تا همانند سودان بزرگ که زمانی این کشور را با دو میلیون کشتار مجبور به رفراندوم کردند و مشخص شد با اسلحه اسرائیل کشته شده اند؛ دیگر کشورها را ساقط کنند.

آیت الله عاملی دراین باره گفت: سازمان ملل شخصاً رفراندوم جدایی را توزیع می کرد و در مقطعی نیز به کشور ما طمع کردند که متاسفانه نقطه حساس بحرین را جدا کردند، هم اکنون نیروی دریایی انگلیس، فرانسه و امریکا مستقر و دارای پایگاه نظامی هستند.

امام جمعه اردبیل خاطر نشان ساخت: اگر انقلاب نبود سه جزیره ایران نیز می رفت.

وی همچنین در ادامه به دم قدرت تصمیم گیری و استقلال سیاسی شاه ایران اشاره کرد و ادامه داد:۵۴ هزار مستشار نظامی کشور ما را مدیریت می کردند و دایم به حکومت وقت ایران نیز هشدار و تذکر می دادند.

او گفت: سیاست استکبار اکنون ترور شخصیتی یا فیزیکی شخصیت های برجسته جهان اسلام بوده که مصداق آن از میان برداشتن شیخ زکزاکی، شیخ نمر و روحانیون برجسته در باکو هست که یقیناٌ سیاست اسرائیل و امریکا است.

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه سپاه شب و روز در کرمان حضور دارد و بازسازی می کند عنوان کرد: امپراطوری رسانه ای غرب وحشت ناک در حال افترا، تهمت و شایعه پراکنی بوده و چند میلیارد دلار برای نابودی ایران هزینه گذاشته است.

عاملی با تاکید بر اهمیت فضای مجازی گفت: با فضای مجازی می توان یک ملت را همه جا کشید و ترامپ با این ابزار از کلینتون سبقت گرفت.

امام جمعه اردبیل در پایان گفت: عزت و اقتدار ما باید حفظ شود و مسئولین بجای روضه رجز بخوانند.                  

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.