این مطلب ۱۷۸۳ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان اردبیل:

هراس دشمنان از فرهنگ متکی به ایثار و شهادت است

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از شهدا به عنوان بهترین الگوی جامعه یاد کرد و گفت: هراس دشمنان از فرهنگ متکی به ایثار و شهادت است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سردار جلیل بازاده صبح امروز در دیدار با خانواده معظم شهدا در شهرستان اردبیل، اظهار کرد: صبر و مقاومت خانواده‌های معظم شهیدان انقلاب اسلامی ستودنی بوده و باید قدردان چنین خانواده‌هایی که مردانه در مقابل تمامی سختی‌ها ایستادگی کردند، باشیم.

وی از شهدا به عنوان بهترین الگوی جامعه یاد کرد و افزود: رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا و رزمندگان یک وظیفه عمومی بوده و تمامی کمبودها و مشکلات خانواده شهیدان والامقام انقلاب می‌بایست با همکاری دستگاه‌های مربوطه برطرف شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: یکی از بزرگترین هراس‌های دشمنان انقلاب اسلامی ایران، در سایه ایثارگری و فداکاری‌های رزمندگان و ایثارگران کشور فراهم شده و باید قدردان چنین سرمایه بزرگ معنوی در کشور باشیم.

بابازاده یادآور شد: رزمندگان انقلاب اسلامی بدون داشتن هیچ‌گونه چشمداشتی جان خود را با خدای خویش معامله کرده و در سنگرهای مختلف برای رضایت خداوند و برقراری اقتدار و آرامش کشور در برابر بیگانگان با پای جان در میادین حضور پیدا کردند و با نثار خون خود برای اعتلای کشور جنگیدند.

وی با اشاره به حضور بابصیرت مردم در صحنه برای ناکام گذاشتن دشمنان در دستیابی به اهداف شوم خود، اظهار کرد: در شرایط حساس کنونی که دشمنان از طرق مختلف به دنبال دستیابی به اهدافشان هستند، باید با هوشیاری بیشتری در حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی کوشا باشیم. 

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به الگوی بزرگ مذهبی و اسلامی تبدیل شده است، ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی آرزوی از بین بردن پایه‌ و آرمان‌های والای انقلاب بزرگ اسلامی را با خود به گور خواهند برد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.