این مطلب ۱۵۲۶ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی اردبیل:

مجامع همفکری بسیج دانش آموزی متشکل از نخبگان بسیجی است

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل گفت: مجامع همفکری بسیج دانش آموزی متشکل از دانش آموزان نخبه و صاحب نظر بسیجی است که از میان شورا‌های همفکری آینده سازان علوی و فاطمی سراسر استان انتخاب شده اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سرهنگ پاسدار ایرج نقی پور صبح امروز در جمع اعضای مجمع فاطمی کنگره همفرکی سازمان بسیج دانش آموزی در کانون عصمت اداره کل آموزش و پرورش استان اظهارداشت : مجامع همفکری بسیج دانش آموزی متشکل از دانش آموزان نخبه و صاحب نظر بسیجی است که از میان شوراهای همفکری آینده سازان علوی و فاطمی سراسر استان انتخاب شده اند.

نقی پور با اشاره به اینکه این مجمع هر دوسال یکبار در مرکز استان برگزار می شود افزود: دانش آموزان در این مجمع پس از حضور در کارگروه های تخصصی که از ۵ کاگروه بصیرتی ، فضای مجازی ، فرهنگی ، تربیتی و مسجد تشکیل شده است مشارکت کرده و پس از رای گیری اعضای هیئت رئیسه خود را ازبین هشت کاندیدا از مناطق مختلف استان انتخاب می کنند.

وی افزود: تعداد اعضای این مجامع در استان شمال رئیس ، نائب رئیس ، و ناظر اول دوم سوم شوراهای نواحی و مناطق ۱۹ گانه استان می باشد که همه ساله کاندیدهای از میان این عزیزان جهت تصدی مسئولیت مجامع استانی ثبت نام و با برگزاری انتخابات امورات مجمع به منتخبین واگذار می گردد.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل هدف از تشکیل این مجمع را تقویت و توسعه ظرفیت های تجربه افروزی دانش آموزان بسیجی و آینده ساز برای مدیریت آینده جامعه دانست وافزود: امیداواریم دانش آموزان با فعالیت در این مجامع همفکری بتوانند فعالیت های ارزشمندی در مدارس و جامعه انقلاب اسلامی کشور انجام دهند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.