این مطلب ۲۰۳۱ بار خوانده شده
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:

مهم‌ترین آفت برای جامعه٬ فراموش شدن یاد و خاطره شهدا است

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در مجموع بیش از ۲۰ هزار نفر در قالب کاروان‌های راهیان به مناطق عملیاتی شمالغرب و جنوب کشور اعزام شدند که در واقع مهم‌ترین آفت برای جامعه٬ فراموش شدن یاد و خاطره شهدا است که دشمن برنامه‌ریزی دقیقی در این حوزه انجام داده و برای بی‌ارزش کردن آرمان‌های شهدا تلاش می‌کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سرهنگ پاسدار شکر عبدی در جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان اردبیل که در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد اظهار داشت: سپاه حضرت عباس( ع) استان اردبیل در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی جوانان با آرمانهای شهدا٬ برنامه‌های متنوعی را در طول سالجاری برگزار کرده است که تمامی این برنامه‌ها در راستای مقابله با جنگ نرم و تهاج فرهنگی دشمنان از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است.

وی گفت: اعزام کاروان‌های راهیان نور و برگزاری یادواره شهدا از جمله مهم‌ترین این برنامه می‌باشد که امسال ۱۶ یادواره شهرستانی شهدا در سطح استان برگزار شده و در کنار برگزاری یادواره‌های شهدا، برنامه آبروی کوچه‌ها، افتخار محله‌ها نیز ۳۴ مورد در مقابل درب منزل شهدا برگزار شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: ۶ یادواره استانی شهدا نیز امسال برگزار شده و یادواره شهدای بازار را نیز با عنوان آبروی بازار، افتخار اصناف در اردبیل برگزار شد که تمامی این برنامه‌ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار ‌و شهادت بوده است.

عبدی تصریح کرد: امسال ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس در شمالغرب کشور به استان آذربایجان غربی اعزام شده‌اند که این برنامه در راستای آشنایی نسل جدید انقلاب با آرمان‌های شهدا بسیار مهم بوده و نوجوانان و جوانان با حضور در این مناطق به ارزش کار شهدا برای دفاع از میهن اسلامی ایران پی می‌برند.

وی بیان کرد: در مجموع بیش از ۲۰ هزار نفر در قالب کاروان‌های راهیان به مناطق عملیاتی شمالغرب و جنوب کشور اعزام شدند که در واقع مهم ترین آفت برای جامعه٬ فراموش شدن یاد و خاطره شهدا است که دشمن برنامه‌ریزی دقیقی در این حوزه انجام داده و برای بی‌ارزش کردن آرمانهای شهدا تلاش می‌کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۱۵۰۰ نفر از دانشجویان استان نیز امسال به مناطق عملیاتی رفتند و اعزام ۱۲۰۰ نفر دانشجوی دیگر نیز به اعزام مناطق عملیاتی جنوب در دستور کار قرار دارد.

عبدی افزود: برگزاری تمامی این برنامه‌ها و فعالیت‌ها توسط سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که انتظار داریم سایر نهادهای مربوطه نیز همکاری های لازم با سپاه استان را انجام دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.