این مطلب ۱۷۳۶ بار خوانده شده
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:

بازدید بیش از ۲۰ هزار و پانصد بسیجی از مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب کشور

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل گفت: زنده نگه داشتن روحیه مقاومت، جهاد و دشمن ستیزی و فرهنگ شهادت طلبی در دفاع از دین و شریعت و ارزش‌های ملی و انقلابی از اهداف مهم سفر‌های راهیان نور می‌باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل، سرهنگ پاسدار شکر عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در گفتگ و با خبرنگار بسیج گفت: جهت حضور گسترده آحاد مختلف مردم در برنامه بازدید از یادمان های دفاع مقدس و در قالب کاروان‌های راهیان نور، این برنامه ها در ایام نوروز و عید رونق بیشتری یافته به گونه ای که حضور پرشمار و متراکم مردم صحنه های شورانگیز و باشکوهی را رقم زده است.

وی با اشاره به تقویت باورها و روحیه شهادت طلبی در سنین پایین گفت: مرحله اول اردوهای راهیان نور با حضور هزار و شصد و پنجاه نفر از دانش آموزان پسر استان اردبیل از تاریخ ۵ تا ۱۴ اسفند در مناطق عملیاتی جنوب به اتمام رسید.

سرهنگ پاسدار شکر عبدی در ادامه از بازدید بیش از هزار و صد نفر از دانشجویان خواهر و برادر استان در قالب کاروان های راهیان نور از منطقه عملیاتی هشت سال دفاع مقدس خبر د اد.

وی با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام تصریح کرد: تا پایان عید ۳ هزار نفر در قالب اقشار مختلف بسیج استان اعم از بسیح مهندسین، کارگری، کارمندان، اصناف و اساتید از این مناطق بازدید خواهند کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل با اشاره به حضور پرشمار مردم استان در کاروان‌های راهیان نور، اظهار داشت: مردم ولایتمدار استان اردبیل  با حضور در سفر معنوی، حماسی و آموزنده راهیان نور ارادت خود را  به شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس همواره نشان می دهند.

سرهنگ عبدی بازدید از مناطق عملیاتی در قالب اردوهای راهیان نور را از بسترهای بسیار مناسب برای انتقال فرهنگ، ارزش ها و آرمان های دفاع مقدس و شهیدان و حماسه سازان آن دوران معرفی و تاکید کرد: زنده نگه داشتن روحیه مقاومت، جهاد و دشمن ستیزی و فرهنگ شهادت طلبی در دفاع از دین و شریعت و ارزش های ملی و انقلابی از اهداف مهم این سفر عنوان کرد.

وی در انتها با اشاره به حضور و بازدید بیش از ۲۰ هزار و پانصد نفر در قالب کاروان های راهیان نور از مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب گفت: اردوهای راهیان نور می‌تواند در زنده نگه داشتن یاد ۲۱۸ هزار شهید و انتقال آرمان‌های این شهیدان به نسل جوان موثر باشد به‌طوری که همه ساله شاهد حضور پرشورتر آحاد مردم و جوانان در این مناطق هستیم .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.