این مطلب ۱۹۷۸ بار خوانده شده
سردار نوعی اقدم؛

اندیشه مقاومت، بهترین قدرت در مواجهه با استکبار جهانی است

فرمانده جبهه مقاومت با بیان اینکه این قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی است که عرصه را در سوریه و عراق بر دشمن تنگ کرد ه است نبرد موشکی را متذکر شد و گفت: در این نبرد نیز جریان مقاومت دست بالا را دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان اردبیل،  شب گذشته مراسم اولین سالروز شهادت علی سیفی اولین شهید مدافع حرم حفاظت هوایی کشور با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و روایتگری سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان جبهه مقاومت در در مسجد حسن بن علی(ع) اردبیل برگزار شد.

سردار نوعی‌اقدم در این مراسم رشادت جوانان این مرز و بوم در صحنه های مختلف کشور را یادآور شد و گفت: با کمک خداوند متعال و پشتیبانی ملت بزرگ ایران و با راهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب توانستیم زانوهای دشمن را در منطقه خاورمیانه به ویژه سوریه به لرزه درآوردیم.

فرمانده دوران هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: امروز دیگر بحث اصلاح طلب و اصولگرا در کشور بوی خودخواهی و خودپرستی می دهد،این جناح بازی ها فقط بهانه های خوبی برای این است که ملت را با حرف های شیرین فریب دهند، این جریانات جناحی برای خدا نیست اگر برای خدا بود در آن خدمت به مردم دیده می شد.

وی افزود: مسئولان نباید خدمت به ملت را فراموش کنند چرا که میزان در کشور ملت و لایت است و معیار خدمت به ملت و ولایت و اگر مردم ببیند فردی یا مسئولین بر آنها خدمت و نوکری میکند کنار مسئولان و خادمان ملت خواهند بود و آنهارا همراهی خواهند کرد.

نوعی اقدم تاکید داشت: تولیدات ملی باید مورد توجه جدی و حمایت مسئولان قرار گیرد و استفاده از کالاهای ایرانی و تولیدات ملی باید تبدیل به یک فرهنگ در بین همه مردم و مسئولان باشد.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین جنگ قناعت است افزود: امروز اگر بخواهیم در مقابل دشمن قهرمانانه و با عزت بایستیم باید در رفتار و فرهنگ و زندگی ما قناعت الگویمان باشد چرا که با قناعت می توان به جنگ اقتصادی دشمن رفت.

وی گفت: این قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی است که عرصه را در سوریه و عراق بر دشمن تنگ کرد بطوریکه نبرد میدانی را در سوریه و در نزدیک مرزهای رژیم کودک‌کش صهیونیستی به نبرد موشکی تبدیل کرد که خوشبختانه در این نبرد نیز جریان مقاومت دست بالا را دارد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه سخنان خود  به تشریح وضعیت سوریه پرداخت و گفت:به لطف الهی و به لطف سربازان مدافع حرم دشمن تاکنون جرات جسارت به حرم شریفه حضرت زینب را به خود نداده است و این رسالت اصلی جریان مقاومت در این منطقه است.

وی افزود: به حول و قوه الهی ما در اوج مظلومیت در سوریه در اوج پیروزی قرار گرفتیم و این‌ها بدون حمایت‌ مردم بزرگ ایران امکان‌پذیر نخواهد بود.

نوعی اقدم خواری و ذلت استکبار جهانی در برابر جبهه مقاومت را متذکر شد و گفت: امروز کشورهای استکباری و در راس آن آمریکا به این نتیجه رسیده که با هر قدرتی، توان مقابله با اندیشه و آرمان مقاومت را نخواهند داشت و این قدرت اندیشه مقاومت است.

وی تصریح کرد: بزرگترین اشتباه این کشورهای این است که مقاومت را خوب نشناخته‌اند.

این کارشناس مسائل نظامی در پایان سخنان خود به خروج آمریکا از برجام نیز اشاره کرد و با بیان اینکه اروپا قادر به تامین منافع ایران در قالب برجام نخواهد بود، گفت: مردم باید بدانند که اگر در داخل مرزهای کشور در برابر بحران‌های اقتصادی مقاومت کنند رزمندگان جان برکف آنها در خارج از مرزهای کشور در برابر بحران‌های امنیتی مقاومت جانانه‌ای خواهند داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.