این مطلب ۱۳۹ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج اساتید:

ایران حامل قدرت بالقوه بین‌المللی است

رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: ایران اسلامی حامل قدرت بالقوه بین‌المللی است که باید بالفعل شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، سهراب صلاحی در آیین گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و طلاب در جمع دانشجویان بسیجی استان كرمان اظهار داشت: همه تحلیل‌گران نظامی و سیاسی دنیا معتقد هستند که آمریکا، عراق را تنها به عنوان پادگانی برای اشغال و یا حمله به ایران می‌خواست.

وی با اشاره به وضعیت کنونی کشور سوریه بیان داشت: امروز در سوریه جنگ جهانی تمام معنایی به راه افتاده و آمریکا می‌خواهد جبران شکست عراق را در سوریه داشته باشد.

صلاحی ایران اسلامی را حامل قدرت بالقوه بین‌المللی عنوان کرد و افزود: استراتژیست‌های غربی معتقد هستند که سوریه نظم نوین جهان را تامین می‌کند و عامل مهم جلوگیری از سقوط سوریه جمهوری اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی بال و پر نظامی جهان را شکست، چهارمین ارتش بزرگ دنیا هشت روز بیشتر توان جنگ نداشت و اگر ادامه می‌یافت تمام شرایط فلسطین را قبول می‌کردند.

صلاحی گفت: همه دنیا می‌داند که این پیروزی ریشه در انقلاب اسلامی دارد در مسیری که ما در حال حرکت هستیم، دولت‌های حاکم بر کشورهای اسلامی راهی ندارند به غیر از اینکه یا همراه ملت و جمهوری اسلامی شوند و یا اینکه سرنوشتی مانند دولت‌های قبل نصیب آنها است.

رئیس سازمان بسیج اساتید ابراز داشت: غرب تنها راه سلطه بر ایران را برای خود انتخاب کرده و ما نیز تنها راه مقابله را داریم، برخورد غرب با جهان اسلام از ابتدا سلطه‌آمیز بوده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز در دنیا تنها یک تقابل وجود دارد و آن هم تقابل انقلاب اسلامی و غرب و در راس آن آمریکا است.

صلاحی اظهار داشت: طی سه دهه گذشته غرب مجبور شده یک به یک سنگرها را به نفع انقلاب اسلامی ترک کند و این موج بیداری تازه ابتدای کار است.

وی افزود: مسلمانان جهان اصول مشترکی دارند، حمایت از اصل اسلامی و مبارزه با رژیم صهیونیستی خط قرمز مسلمانان است و به شعار بسیاری از آزادی‌خواهان جهان تبدیل شده است.

صلاحی تصریح کرد: دولتی که با رژیم صهیونیستی رابطه داشته باشد، نمی‌تواند الگوی جهان اسلام شود، مگر می‌تواند کسی با حفظ ارتباط با صهیونیست‌ها در جهان اسلام نقش‌آفرینی کند.

‌وی رژیم صهیونیست را خط قرمز مسلمانان جهان عنوان کرد و بیان داشت: همه می‌دانند که تاریخ این رژیم منحوس به پایان رسیده است.

صلاحی ابراز داشت: کسی می‌تواند رهبری امت اسلامی را به عهده گیرد که پرونده مبارزه با رژیم صهیونیستی را در دست دارد، قدرت بالقوه بین‌المللی ایران باید بالفعل شود در غیر این صورت زیر فشار قدرت‌های جهانی حذف می‌شود.

وی گفت: انقلاب‌های دوران معاصر دنباله‌روی یک حرکت بودند، حتی انقلاب شوروی حرف جدید را انقلاب اسلامی زد.

‌رئیس سازمان بسیج اساتید، مشکل بزرگ جهان را نبود رهبری دانست و خاطرنشان کرد: این مشکل حتی در غرب نیز وجود دارد، ما باید رهبری درخشنده خودمان را که معمار بزرگ تمدن جدید اسلامی قلمداد می‌شود را به دنیا بشناسانیم.

صلاحی گفت: نقش اول تبدیل ایران اسلامی به مرکزیت علمی جهانی به عهده دانشگاه‌ها است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.