این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده
لحظه لحظه با یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل

سومین مرحله دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان/ آغاز دوره خواهران

سومین مرحله دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل ویژه خواهران از هفتم شهریور به مدت ۳ روز در اردوگاه مقدس اردبیلی (سرعین) آغاز شد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل؛ سومین مرحله دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل ویژه خواهران از هفتم شهریور به مدت ۳ روز در اردوگاه مقدس اردبیلی (سرعین) آغاز شد .

این مراسم با حضور معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان برگزار شد.

در این مراسم ایرج نقی پور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل ضمن خیرمقدم گویی هدف دوره را تربیت و آموزش فرمانده و شورای واحدهای بسیج دانش آموزی در مدارس پیشگام عنوان کرد و افزود: از اول شهریور تا امروز دو دوره ویژه برادران برگزار شد و از ۷ الی ۱۲ شهریور نیز دو دوره خواهران نیز برگزار خواهد شد.

وی انتظار خود از دانش آموزان را بعد از دوره یاوران ولایت در مدارس و واحدهای بسیج الگو بودن عنوان کرد و افزود: شما دانش آموزان باید برای سایر دانش آموزان الگو و نمونه باشید. و فعالیتهای بسیج دانش آموزی را در مدرسه پیش ببرید.

در ادامه مراسم معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه استان ضمن تبریک هفته دولت، اخلاص در کار و مردمی بودن را ویژگی های شاخص شهید رجایی و شهید باهنر عنوان کرد.

رحیمی هدف از برگزاری این دوره ها را تعمیق معنویت و تعمیق بصیرت خواند و افزود: در اینگونه دوره ها، دسته جمعی زندگی کردن و دور از خانواده بودن را تجربه می کنیم.

وی در ادامه سخنان خود به ویژگی های بسیجی ، آثار امربه معروف در جامعه و مسائل سیاسی نیز اشاره کرد.