این مطلب ۱۶۲ بار خوانده شده
سردار بابازاده در جمع یاوران ولایت استان اردبیل،

شما دانش آموزان عصاره های نمونه ۲۳۰هزار نفر دانش آموز استان هستید

بابازاده: شما دانش آموزان سرمایه های اصلی و عصاره های نمونه ۲۳۰ هزار نفر دانش آموز مجموعه آموزش و پرورش استان هستید.
نسخه مناسب چاپ

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان در جمع یاوران ولایت اظهار داشت: واقعیت جنگ ما و انقلاب حضرت امام (ره) و شهدا و همه قیام ها و شکنجه ها برای احیای ارزشهای انقلاب اسلامی بود واگر من به عنوان یک سربازی که اخلاص و صداقت نداشته باشم در هر درجه و رتبه ای که باشم هیچ ارزشی ندارم.

وی افزود: اعتقاد من این است که سرمایه، سرمایه های انسانی است .انقلاب را انسانها به پا می کنند و انسانها نگه می دارند.

بابازاده ادامه داد: شما سرمایه های اجتماعی ما هستید و اگر امروز نام و یاد شهدا و روح عماد و جهاد مغنیه در اینجا حاکم باشد و شما خواهران در این سن و سالی که هستید در طول زندگی استقامت داشته و پایدار و زینب وار پیام رسان ارزشها باشید. هیچ قدرتی نمی تواند شما را از هدفتان دور کند.

سردار بابازاده گفت: این دوره ها نمونه هایی از کارهای ارزشی است که شما چند روز از پدر و مادر خود جدا می شوید وعلاوه برآن در یک زندگی اجتماعی قرار می گیرید و با فرهنگ های مختلف آشنا می شوید. ودر کنار آن با ایده ها و بیانات و منویات مقام معظم رهبری ، امام بزرگوار و سیره شهدا آشنا می شوید برای اینکه سفیران و پیک های نظام جمهوری اسلامی در متن خواهران دیگر باشید .

وی افزود: هم اینک در این مکان آموزش و پرورش، امکانات نظام، پاسدار، معلم، مربی و دانش آموز و همه و همه زحمت می کشند فقط برای این است که انسانهای شاخص ما و خواهران ارزشمند و با عفت و عصمتی که در اینجا حضور دارند نسبت به موضوع روز آگاه باشند و دچار برخی بیچارگی و بدبختی ها نباشند و فردا مدافع اصلی ارزشهای انقلاب باشید .

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان بیان کرد: صادقانه عرض می کنم اگر امروز شما به عنوان رهروان واقعی شهدا احساس خستگی کنید و احساس کنید که زمان پایان یافته است آن زمان، زمان مرگ انسان مذهبی است که آن موقع است که ما در شرایط افول قرار می گیریم.

وی ادامه داد: خواهش دارم در خانواده و مدرسه به عنوان پیک و سفیر نظام جمهوری اسلامی، از عمادمغنیه ها و جهاد مغنیه ها و شهید بالازاده ها که شهیدان مثل گلهای یاسمنی هستند که هر یک بوهای خاص خود را دارند از آنها دفاع کنید.

بابازاده اشاره ای به سخنان سردار سلامی کرد و گفت: ما به هیچ عنوان و تا نفس داریم فرش قرمزی زیر پای سلطه قرار نمی دهیم و تا آخرین لحظه تلاش می کنیم اگر دست از پا خطا کنند تمام منافع سیاسی، اقتصادی و دفاعی آمریکا را نابود می کنیم و در منطقه به آتش می کشیم .

وی گفت: الان سربازان خط مقدم جنگ نرم شما خدانش آموزان بسیجی هستید. جنگ سخت تصرف زمین است و جنگ نرم تصرف تفکر و مغز است.

سردار بابازاده تاکید کرد: اگر شما به عنوان سفیران نظام مقدس جمهوری اسلامی زینب وار از نظام دفاع نکنید و از حقانیت و اسلام ناب دفاع نکنید و اگر ما به عنوان سربازان مجموعه سپاه و دیگر بزرگان بسیجی حسین وار و علی اکبر وار دفاع نکنیم و اگر خودمان در داخل دچار تشویش اذهان باشیم مگر در مقابل قدرتهای بزرگ می توانیم بایستیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان گفت: تمام شهیدان ، تمام زحمات امام ، تمام استاد و معلمان عزیز و هر عزیزی که به شما آگاهی و اطلاعات می دهد و شما را نسبت به موضوع روز و ارزشها و مسائل علم آشنا می کند زمانی موثر خواهد بود که شما با تمام وجود در عرصه تحصیل ، تهذیب و در عرصه ورزش و عرصه نجابت ، عصمت و عفت تلاش کنید.

سردار بابازاده در پایان خواستار شد: شما عصاره های نماینده ۲۳۰هزار دانش آموز هستید و هر دانش آموز از بین شما به عنوان سفیر نظام باید به ۱۰ همکلاسی بزرگوار دیگر عزت و عظمت و ارزش شهدا را یادآوری کند.

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.