این مطلب ۱۴۵۰ بار خوانده شده
رئیس سازمان ورزش بسیج :

رشد چشمگیری در ورزش بسیج داشتیم

رئیس سازمان ورزش بسیج کشورکاظم یزدانی از ورزش بسیج در کشوراظهار امیدواری کرد که بتواند در سال‌های آینده نتایج عملی و درخشان خود را به جامعه ورزش کشور نشان دهد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، کاظم یزدانی گفت: خوشبختانه با حمایت‌های سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین ، ورزش بسیج پیشرفت بسیار زیادی داشته و در سال‌های اخیر چه به لحاظ زیرساخت‌های ورزشی و چه فعالیت در زمینه‌های قهرمانی و همگانی، رشد چشمگیری داشته‌ است.

وی ادامه داد: حرکت بسیج در زمینه ورزش تنها در یک بعد خاص نبوده و ما خواسته‌ایم که کار استعدادیابی و پایه‌سازی را از سن ۱۲ سالگی با نوجوانان آغاز کنیم و فکر می‌کنم این روند، به گونه‌ای ادامه پیدا کند که ما در سال‌های آتی شاهد حضور قهرمانان بسیجی در سطح کشور باشیم. رییس ورزش بسیج کشور در ادامه با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در سازمان بسیج ادامه داد: ما در سال‌های اخیر چند هزار متر مربع فضا و سالن ورزشی به سرانه ورزشی بسیج اضافه کرده‌ایم و امیدوارم که این فضاهای ورزشی مکان مناسبی برای پرورش استعدادهای ورزش بسیج باشد.

کاظم یزدانی همچنین به نکته اعتقادی و ارزشی حضور بسیج در ورزش اشاره کرد و گفت: تاکیدی که بسیج در ورزش کشور دارد این است که بتوانیم فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده اند در یک جمله ی کوتاه از من بپرسند که شما از جوانان چه می خواهید خواهم گفت : تحصیل ، تهذیب ، ورزش و بدین ترتیب ما می‌خواهیم ورزشکارانی را داشته باشیم که در زمینه تحصیل و در زمینه سجایای اخلاقی نیز در جایگاه شایسته‌ای قرار داشته باشند چرا که این ورزشکاران روزی خود الگوی جوانان در جامعه می‌شوند و باید افراد شایسته‌ای باشند تا بتوانند الگوهای خوبی برای جامعه باشند.

من فکر می‌کنم ما در این راه در حال حرکت هستیم و امیدوارم با حمایت‌های سردار نقدی بتوانیم به این هدف ارزشمندمان دست پیدا کنیم. این که می‌گویم سردار نقدی خیلی به ما کمک کرده تعارف نیست، بلکه به صورت جدی و واقعی می‌گویم در این مدتی که ایشان در بسیج حضور دارند ما توانسته‌ایم توسعه بسیار خوبی در زمینه ورزش داشته باشیم و باید امیدوار باشیم که این روند همچنان ادامه پیدا کند.

 

رئیس ورزش بسیج کشور در پایان گفت: سرانه فضاهای ورزشی کشور در بخش بسیج در حال گسترش است. از طرفی نیروهای ورزشکار بسیجی ما نیز روز به روز بیشتر می‌شوند و ما با آموزش نیروهای متخصص همچون مربی و داور، در حال تجهیز زیربنایی ورزش در بسیج هستیم و امیدوارم در سال‌های آینده نتایج عملی این تلاش‌ها دیده شود و ما بتوانیم قهرمانان بزرگ بسیجی در سطح جهان داشته باشیم. این هدف چندان دور نیست و ما به آینده‌ای موفق چشم دوخته‌ایم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.