این مطلب ۱۶۸ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خبر داد

حضور بسیج جامعه پزشکی در ۲۷ بیمارستان مناطق محروم کشور

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی با اشاره به برنامه‌های این سازمان در هفته بسیج گفت: همزمان با هفته بسیج و ایام سوگواری امام حسین (ع)، بسیج جامعه پزشکی در ۲۷ بیمارستان صحرایی و ثابت مناطق محروم کشور حضور می‌یابند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان، محمد رئیس‌زاده با اشاره به برنامه‌های سازمان بسیج جامعه پزشکی همزمان با هفته بسیج و دهه اول ماه محرم الحرام و عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: همزمان با هفته بسیج و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، ۲۷ بیمارستان صحرایی و ثابت در مناطق محروم سراسر کشور برپا می‌شود.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی از بازدید پزشکان و متخصصین سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور از باغ موزه دفاع مقدس گفت: جمعی از پزشکان و متخصصین گروههای مختلف پزشکی در روز دوشنبه همزمان با هفته بسیج از باغ موزه دفاع مقدس بازدید می‌کنند.

وی در تشریح این برنامه عنوان کرد: به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر پزشکان و متخصصان جوان جامعه پزشکی با حماسه‌های رزمندگان دفاع مقدس و نیز تجدید بیعت با آرمان‌های امام (ره)، با هماهنگی انجام شده ۴۰۰ نفر از این متخصصین جوان از باغ موزه دفاع مقدس واقع در بزرگراه شهید حقانی بازدید می‌کنند.

رئیس زاده عنوان کرد: بازدید از دستاوردهای سازمان بسیج جامعه پزشکی و نیز برگزاری کنگره‌های مختلف پزشکی در بیمارستان صحرایی امام حسین (ع) واقع در دارخوین اهواز، از برنامه‌های آینده این سازمان است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خاطرنشان کرد: بعد از دوران دفاع مقدس، پزشکان و پیراپزشکان و اعضای بسیجی جامعه پزشکی که همچنان روحیه اعزام به جبهه‌ها را داشتند، در کنار اعضاء جوان جامعه پزشکی کشور با اعزام به مناطق محروم و بیمارستان‌های صحرایی که در مناطق دور افتاده و صعب العبور کشور ایجاد می‌شود، حضور مستمر و چشمگیر داشته‌اند و به خصوص در هفته بسیج که امسال مقارن با ماه محرم بوده است، اعزام این عزیزان با حضور در ۲۷ بیمارستان ثابت و صحرایی چشمگیر بوده است که جای تقدیر دارد.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی در پایان تصریح کرد: بسیج جامعه پزشکی در بازدید از باغ موزه دفاع مقدس ضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل (ره) و رزمندگان دفاع مقدس، با محکوم کردن حمله نظامیان صهیونیست به مردم بی دفاع غزه، آمادگی خود را جهت اعزام و کمک‌های امدادی ‌ـ درمانی اعلام می‌کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.