این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل

بصیرت ملت از فتنه ۸۸ را اتمام حجت با همه دنیا دانسته و هیچ اسم و رسمی و نشانی را بالاتر از نشان ولایت نمی دانیم
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل بیانیه این سازمان به مناسبت گرامیداشت سالگردحماسه ی ۹ دی صادر گردید.

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ دی ماه بستر حادثه بسیار مهمی است که معلوم شد انقلاب اسلامی شکست ناپذیر است.

در انتخابات سال ۸۸ و حوادث پس از انتخابات هیچ روزی به اندازه روز عاشورا و اتفاقاتی که جریان فتنه در آن بوجود آورد در شناسایی ماهیت جریان فتنه موثر نیفتاد. بطوریکه عیار انقلابی فکر کردن و انقلابی زیستن آحاد جامعه اعم از نخبگان و مسئولان کشور را مشخص کرد. درست است که این عیار سنجی هزینه هایی را برای نظام داشت. اما به فرموده مقام معظم رهبری فتنه ۸۸ کشور را واکسینه کرد. همچنین مقام معظم رهبری درباره حماسه ۹ دی می فرمایند : فتنه ۸۸ ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت که چنین هم شد.

امسال حماسه ۹ دی ماه در حالی شکل می گیرد که اقتدار و شکست ناپذیری انقلاب اسلامی در میان ناآرامی های کشورهای منطقه و دسیسه های رژیم صهیونیستی و آمریکا بیش از هر زمانی به چشم می آید.

ما بسیجیان جامعه پزشکی به عنوان طلایه داران جامعه پزشکی، بصیرت ملت از فتنه ۸۸ را اتمام حجت با همه دنیا دانسته و هیچ اسم و رسمی و نشانی را بالاتر از نشان ولایت نمی دانیم و در مقابل فتنه گری ها می ایستیم وهمواره پیرو و مطیع فرمایشات امام خامنه ای مدظله العالی می باشیم.

والسلام

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.