این مطلب ۱۱۰ بار خوانده شده

نشست بصیرتی و روشنگری

"نه تسلیم می شویم و نه تحریم را قبول می کنیم، می ایستیم و مقاومت می کنیم و با مقاومت خود مشکلات را حل می کنیم.".
نسخه مناسب چاپ

نشست روشنگری و بصیرتی سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل با حضور دکتر مضانیان رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور و آقای احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان در ساعت ۱۶/۳۰مورخه ۹۵/۰۱/۲۹در محل کانون شهید رجایی استان برگزار شد در این مراسم آقای ناصری اعلام کرد که بسیج یک فرهنگ است و در عرصه های مختلف که کشور با مشکل مواجه شده است مانند حوزه های مختلف سیاسی، علمی و فرهنگی بسیج ورود پیدا کرده است و یا اگر در حوزه ای نیاز بوده است که تمرکز شود بسیج همیشه در صحنه حضور داشته است. ایشان همچنین خاطر نشان کردند که با توجه به نامگذاری سال جدید با عنوان اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، بسیج باید نقشی فعال تر داشته باشد.
در ادامه مراسم دکتر رمضانیان در ابتدا به طراحی های دشمن برای ضربه زدن به کشور اشاره کرده و خاطر نشان کردند که در حال حاضر دشمن تلاش می کند تا مسئله ی اصلی کشور اقتصاد شود و به این هدف می خواهد با تحریم و انواع فشار و جبر های دیگر دست پیدا کند و در حال حاضر نیز اقتصاد برای جامعه ما تبدیل به یک مسئله واقعی شده است و دشمن با این کار ما را به این نقطه رسانده است که برای برون رفت از این مشکل دو راه بیشتر نداریم:
۱- تسلیم
۲- اگر تسلیم نشوید امیدی به رفع تحریم نیست
دشمن با این دو راه تقلبی و بر اساس برنامه ای که از پیش تعیین کرده است می خواهد در ابتدا این مسئله را به نخبگان بقبولاند و سپس بقیه آحاد مردم. ولی ملت ما با توجه به دو تجربه نمی تواند هیچ کدام از این راهکارها را قبول کند.
تجربه اول- در گذشته پیش از انقلاب اسلامی، کشور که به عنوان ژاندارم منطقه عمل میکرد در آن مقطع زمانی هیچ تبدیل وضعیت و پیشرفتی برای کشور حاصل نشد.
تجربه دوم- در حال حاضر کشورهایی مانند ترکیه و عربستان و ... در خاورمیانه به عنوان نوکر های آمریکا فعالیت می کنند ولی آیا تاثیری در وضعیت و پیشرفت این کشورها حاصل شده است؟! آیا آمریکه حاضر است مجانی چیزی را به کسی دهد، حتی اگر قرار باشد ما از سر دوستی با این دشمن تعامل داشته باشیم بالاخره باید یک چیزی بده و بستان داشته باشیم. در پایان پاسخ قطعی کشور به این مسائل این است که نه تسلیم می شویم و نه تحریم را قبول می کنیم، می ایستیم و مقاومت می کنیم و با مقاومت خود مشکلات را حل می کنیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.