این مطلب ۱۸۱۳ بار خوانده شده
فرمانده اردبیل :

هفته دفاع مقدس

فرمانده دیروز و فرماندار امروز در گفتگوی اختصاصی با سبلانه: همچنان در میدان مین هستیم/ رهایی از تهدیدهای پنهان، سخت‌تر از میدان مین است
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه اردبیل، جواد زنجانی که در ۱۵ سالگی‌اش به جبهه رفته و در لشکر عاشورا، گردان قاسم(ع)، علی اصغر(ع) شرکت داشته و اینک فرماندار شهر اردبیل است، اظهارکرد: در تفاوت جنگ امروز با دیروز می‌گوید: ما همچنان در میدان‌ مین هستیم.

وی ادامه داد: امروز رهایی از تهدیدهای پنهان از انواع اقسام مین‌ها سیم های خاردار، تله‌های دنیایی و نفسانی سخت تر است مگر به توفیق الهی و دعای خیر شهیدان.

زنجانی تاکید دارد: اگر آن زمان امنیت و اقتدار ما بعد از خداوند از اتحاد و حضور حضرت امام بود، امروز باید اتحاد، انسجام و تبعیت از ولایت فقیه فصل الخطاب باشد.

فرماندار شهر اردبیل با بیان اینکه باید قدر و نعمت امنیت و عزت کشور مان را بدانیم، ادامه داد: فراموش نکنیم اقتدار، امنیت و آرامش امروز را مرهون جانفشانی های فرزندان این مرز و بوم هستیم که این ایثارها باید زنده بماند و ضروری است نسل آینده و جدید در جریان زحمات و تلاش های آنان باشند.

این یادگار دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: رسالت حفظ آرمان ها و ارزشهای دفاع مقدس از تمام رسالتها بالاتر است لذا در هر سنگری که باشیم چه در سنگر مدرسه و یا مدیریت این مسئولیت از ما جدا نخواهد شد و باید در رفتار، کردار، عمل و گفتار حق شهدا را ادا کنیم.

 زنجانی خاطر نشان کرد: هفته دفاع مقدس تجدید خاطره و یادآور رشادتهاست لذا وظیفه ما است که بدون تحریف و اغراق حقایق دفاع مقدس ایثارگری ها رشادت های نسل را بیان کرده و راه و هدفی را که تعریف کردند هر سال تجدید کنیم.

وی تاکید کرد: یادگاران دوران دفاع مقدس در هر مسند و مکانی که باشند یک ادبیات مشترک دارند و آن  خاکی بودن و تواضع است؛ میراثی ارزشمند که پای آن خونهای پاک بسیاری ریخته شده است.

فرماندار اردبیل که خود از یادگاران و فرماندهان دوران دفاع مقدس است، تصریح کرد: مصلحت الهی بود از جاماندگان قافله شهدا باشم و شاید کمی ناخالصی‌ها و ارزوهای طولانی مانع و سدی شد امثالی چون من از قافله جا بمانیم ولی وظیفه جاماندگان سخت تر و بیشتر است و از قافله جا ماندن خیلی سخت تر...

وی گفت: باید حواسمان  بیشتر از این به خانواده شهدایی باشد که مادرانشان در غم فراق دلبندهایشان قد خم کرده اند و  بچه هایی که یادگاران شهدا هستند بدون مهر و محبت پدری ایام سپری می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.